3 i 4 lipca w Goniądzu odbędzie się najbardziej czysty i energetyczny rockowy festiwal w Polsce. Drugiego dnia festiwalu Rock na Bagnie 2015 Kordian Michalski zaprezentuje tomik Wpół Snu ufundowany przez MegaTotalnych, a niedaleko znajdować się będzie nasze stoisko z płytami!

Kordian Michalski - Wpół snu!

Kordian Michalski na co dzień jest blisko związany z festiwalem Rock na Bagnie. Zajmuje się jego identyfikacją graficzną, prowadzi audycje Radia Bagno, a także uczestniczy w działaniach promocyjnych. Oprócz tego jest poetą, muzykiem i artystą angażującym się w działania performatywne. Więcej o tym, co robi znajdziecie na jego oficjalnej stronie.

Pacynka Kordiana Michalskiego.

Niedawno w bardzo szybkim czasie Kordian Michalski zebrał na MegaTotal na wydanie tomiku swojej poezji “Wpół snu”. Oto strona projektu.

Kordian Michalski - Wpół snu!

Już podczas festiwalu Rock na Bagnie 2015, 4 lipca o godz. 11 w Goniądzu odbędzie się spotkanie autorskie, podczas którego Kordian zaprezentuje efekt MegaTotalnej zbiórki – pachnące jeszcze farbą drukarską wydawnictwo! My też będziemy na tym spotkaniu, a gdyby ktoś z gości chciał zadać nam jakieś pytania dotyczące finansowania wydawnictw (nie tylko muzycznych) przez fanów- z chęcią na nie odpowiemy.

Strona wydarzenia na Facebooku

O samym festiwalu Rock na Bagnie dowiesz się bardzo dużo z naszych poprzednich artykułów jakie mu poświęciliśmy – Artykuł 1, Artykuł 2, Artykuł 3. Zapraszamy także do odwiedzenia oficjalnej strony tego niezwykłego wydarzenia, niepodobnego do współczesnych Festów “masowego rażenia”, a bardziej przypominającego pierwsze edycje legendarnego Jarocina! Polecamy szczególnie Program zespołów jakie wystąpią oraz festiwalowy Niezbędnik.

Stoisko MegaTotal.pl na Rocku na Bagnie 2015! Płyty już za 2 zł!

Niepodal głównego wejścia na Festiwal znajdować się zaś będzie MegaTotalne stoisko! Na nim zaopatrzyć się będzie można w wydawnictwa sfinansowane przez fanów muzyki. Będziemy mieć płyty i niezwykłą książkę o muzyce lat 80′-90′ – Gdzie Oni Są Kasi i Artura Szubów. Uwaga! Niektóre z tytułów jakie będziemy sprzedawać to unikalne wydawnictwa, ostatnie egzemplarze i często świetne płyty nie istniejących już kapel! Planujemy też specjalną promocję – niektóre płyty będą w naprawdę szokująco niskich cenach! Zaczniemy już od 2 zł/szt!

Stoisko MegaTotal.pl w ramach festiwalu Rock na Bagnie 2015!

Oto tytuły, jakie będziemy oferować i ich ceny (kliknij w nazwę aby posłuchać):

Płyty, jakie wystawimy za 2 zł (są na powyższym obrazku):

1. 6 TRAINERS – Optymista SP
2. GRA POZORÓW – GRA POZORÓW EP
3. MORDERCY P – Koniec świata EP
4. PRZECIWZIEMIA – Właściwość EP
5. HIGH VOLTAGE – It’s Toasted EP

Płyty za 5 zł:

1. Ostatni Przystanek Postępu – Agrykola EP
2. Rabastabarbar – Spacer niesamotny EP
3. Halo! – 2023 SP
4. Instytut – 2×2 EP
5. Zbieg Okoliczności – Pierwsze Wyjście z Boku EP

Płyty za 10 zł (Albumy!):

1. Nine Six Project – Mind Control TV
2. terennowy.live – Ambientność
3. iNNi – Neonowa
4. Przestańcie – Czekczera Czyrakcza 10zł
5. Friday – Juggler
6. Crowne – Monuments

Wydawnictwa i gadżety w cenach regularnych (ale warto!):

1. Sjón – biały winyl EP NOJS – 30 ZŁ
2. Książka Gdzie Oni Są – 25 zł
3. Little White Lies – Days Of Chaos CD – 20 zł
4. Torba Little White Lies – Days Of Chaos – 20 zł

Do zobaczenia na festiwalu!