Z pozoru to tylko premiera w rzeczywistości zaś bezprecedensowe wydarzenie muzyczne! Oto po raz pierwszy ukazuje się na polskim rynku płyta o której wydaniu w 100% zadecydowali tylko fani – nie towarzystwo wzajemnej adoracji, czy inna partia, nie tzw łowcy talentów czy inny golem przemysłu muzycznego ale właśnie fani muzyki!

Płytę można kupić za symboliczne 198gr w formacie mp3 lub w ekskluzywnym digipacku o atrakcyjnej szacie graficznej, zawierającym między innymi info o najaktywniejszych fanach – współudziałowcach tego wydawnictwa.

Możemy Wam zdradzić że promocyjny egzemplarz krążka został rozesłany do większości aktywnych muzycznie krajowych mediów, takich jak stacje radiowe czy magazyny prasowe i webowe. Jeśli zależy Wam na sukcesie pierwszej MegaTotalnej płyty bombardujcie śmiało mailami ich redakcje i pytajcie o zdanie. W końcu im więcej osób się wypowie na temat naszej pierwszej produkcji tym więcej fanów muzy po nią sięgnie, choćby po to żeby skonfrontować swe opinie z głosem przeróżnych muzycznych guru…

Czekamy jednak przede wszystkim na głosy z MegaTotal.pl – tutaj na blogu oraz na forum. W końcu to Wasze zdanie liczy się najbardziej! Fajnie byłoby się dowiedzieć jak waszym zdaniem wyszła nam ta pierwsza produkcja?

Pewnie większość z Was zna już te filmy, ale jakby co publikujemy także na blogu. Praca w studiu wyglądała mniej więcej tak:

Studio recording – Nature of my home Studio recording – Downwards the city
TONNStudio // Łódź // 01/2008 TONNStudio // Łódź // 01/2008

NeLL – Downwards the city. Kup tę płytę w MegaTunes!