Już w najbliższy piątek w studio koncertowym Radia Łódź zagra Killing Silence – zwycięzca pierwszego konkursu Radioalternatywy. Wjazd na koncert jest free, ale trzeba mieć zaproszenie. Można je zamówić na eventoid.pl.

Koncert rozpocznie się o 21:00 i będzie transmitowany na antenie Radia Łódź w czasie trwania Listy Przebojów. Zaproszenia można zdobyć klikając tutaj – wystarczy wypełnić formularz i wydrukować niebieski bilet (wydruk może być szary ;)

Killing Silence to bardzo skutecznie zabijający ciszę skład rockowy z Wołomina i okolic: charyzmatyczny wokalista Ezzy, generujący energię gitarzyści Konek i Lorenzo oraz pulsująca sekcja rytmiczna: Pecu na basie i Grzesiu na perkusji. Połączyła ich pasja muzyczna i chęć stworzenia czegoś naprawdę wystrzałowego.

Dzięki wsparciu społeczności MegaTotal.pl zespół wydał EPkę Wariatkowo, która spotkała się z dużą życzliwością publiczności. Zmotywowani tym sukcesem członkowie zespołu zdecydowali się wydać tą samą drogą również płytę długogrającą, na którą zbierają fundusze.

Więcej informacji o akcji: www.radioalternatywy.pl