W przyszłą środę, 25 listopada na scenie klubu Wytwórnia wariacje.pl, Tosteer i Hodhill będą walczyć o głosy publiczności, mającej zdecydować, która z kapel nagra videoclip. Kim będzie ta publiczność? To możesz być Ty! :)

lfm_zaproszenia_page

Mamy dla Fanów MegaTotal.pl całe mnóstwo zaproszeń. Jak je zdobyć? Nic prostszego. Wystarczy na info[at]megatotal.pl napisać maila pod tytułem “Zaproszenie na Łódzką Fabrykę Muzyki” i określić się w dwu rzeczach:
- ile zaproszeń – jedno czy dwa (jeśli ktoś chce przyjść z wujkiem lub sąsiadką)
- sposób odbioru – w naszej siedzibie (Senatorska 24/26 w Łodzi od dziś do wtorku 24.11 od 10:00 do 17:00) lub w Wytwórni (bezpośrednio przed koncertem na stoisku MegaTotal.pl)
Jeśli dla kogoś to zbyt łatwy łup, może sam zadać sobie pytanie konkursowe i nań odpowiedzieć, zlecić zadanie i je wykonać albo wylosować się z kapelusza. Wszystkie formy akceptujemy. Z jednym tylko zastrzeżeniem, że ilość zaproszeń jest rzecz jasna ograniczona :) A kupić się ich nigdzie nie da :) Kiedy się więc skończą, to damy znać.
Chcemy, żeby było tam nas jak najwięcej. Musimy bowiem wybrać, która kapela nakręci videoclip a im szersze gremium, tym bardziej sprawiedliwy, obiektywny i dla samego zwycięzcy cenny wybór.