W czwartek 22. października na festiwalu Soundedit w łódzkiej Wytwórni odbędzie się premiera teledysku zespołu K-essence do utworu Dangerous Man z zapowiadanego, drugiego albumu tej katowickiej formacji. Prezentujemy fotoreportaż z planu klipu. Zapowiada się bardzo ciekawie!

Making Off Dangerous Man. Foto: Ryszard Czop

Video powstaje do singlowego Dangerous Man, opowieści gotycko-westernowej, z elementami gore i porn. A obraz? Jeśli ktoś lubi Roberta Rodrigueza, to się nie zawiedzie. – tak lider K-essence, Bartek Księżyk zapowiada historię przedstawioną w teledysku w niedawnym wywiadzie . Jego producentem, podobnie jak i poprzednich obrazów do muzyki zespołu (Prince Of Pawns, Suicide) jest agencja Przedmarańcza.

Making Off Dangerous Man: Foto Ryszard Czop

Bartek Księżyk: Wspomniany już Aleksander Kozłowski, to siła twórcza Przedmarańczy. Rysiek Czop – technik od rzeczy niemożliwych, w poprzednich teledyskach autor kadzidła bojowego na łańcuchu nabijanego kolcami i kowadła ze styropianu, by wymienić kilka jego dzieł. Lena Zięba – niezwykle utalentowana charakteryzatorka, przemiła osoba, która z podejrzaną ochotą i zaskakującą znajomością tematu przystępuje do charakteryzacji na wisielca lub topielca, że o ranach wlotowych, wylotowych, ciętych, szarpanych i tłuczonych już nie wspomnę. Agnieszka Kot – druga twarz K-essence, piękna, bardzo utalentowana i wszechstronna aktorka. Adam Żylak i Michał Kosmacki – bardzo mądrzy i kreatywni, współtworzą scenariusze, grają, służą radą i konstruktywną krytyką. Do tego niezwykła ekipa aktorska.

Fotoreportaż z planu autorstwa Ryszarda Czopa:

Making Off Dangerous Man: Foto Ryszard Czop

Making Off Dangerous Man: Foto Ryszard Czop

Making Off Dangerous Man: Foto Ryszard Czop

Making Off Dangerous Man: Foto Ryszard Czop

Making Off Dangerous Man: Foto - Ryszard Czop