Ostra walka o każdą pozycję na liście trwała do ostatnich minut. Tabela zmieniała się niemal w oczach. Ale w końcu cała stawka dobiegła do mety :)

alternatywa_close_page

Nie obeszło się bez zgrzytów, bo padały oskarżenia o doping, nieuczciwe metody, itp. Z zasady wierzymy tym, którzy uwierzyli w nas i ideę megatotal. Z takim też nastawieniem podeszliśmy do materii i tym razem. Postanowiliśmy uznać wszystkie ważne głosy i zaliczyć je Artystom, na których zostały oddane. Niestety, prawdopodobnie pośpiech sprawił, że niektórzy Fani, którzy rejestrowali się w ostatnim czasie, nie aktywowali swoich kont. Ten fakt czyni ich głosy nieważnymi, bo w myśl regulaminu serwisu nie można ich uznać za pełnoprawnych użytkowników serwisu :( No i musieliśmy nieco głosów odjąć :( (prawdę mówiąc dotyczy to fanów wszystkich zespołów, choć w różnym stopniu).
Po ostatecznym policzeniu finalna tabela przedstawia się więc tak:

Dzień alternatywny

1. wariacje.pl
2. NeLL

3. The Lollipops
4. Furia Futrzaków
5. MAX WEBER
6. Rambo Jet
7. Misses Modular
8. Plug and Play
9. LEMUR band
10. Marcinera Awaria

Dzień rockowy:
1. REQUIEM
2. Unit: Laundry

3. Skowyt
4. POWIEKI
5. Soima
6. SYNDROM KRETA
7. iLike
8. Eluktrick
9. popcore
10. Wah Na Tah

Zwycięzcom baaardzo gratulujemy. Tym, którzy zajęli dalsze miejsca gratulujemy też, bo przecież kilkadziesiąt czy też sto kilkadziesiąt osób zadeklarowało, że każdy z zespołów chętnie zobaczyłoby na dużej imprezie. A to naprawdę cenne :)