Każdy kto w czwartek 25 czerwca o 18.00, ma czas, będzie wtedy w Łodzi i skontaktuje się z zespołem mailowo znajdzie się w klipie promującym nadchodzący, nowy projekt Little White Lies na MegaTotal.pl! Zapraszamy!Nagraj promo klip z Little White Lies!
A oto wiadomość od Little White Lies tamże zamieszczona:
Kochani! To znowu my!
Realia świata muzycznego w Polsce są jakie są – nikt nie ma złudzeń.
Nie naszym zamiarem jest pławić się w bogactwie i sławie ale często mamy wiele pomysłów i planów, które wymagają od nas miliona dolarów :)

Ciągle nas nie stać na ten milion ale mądre przysłowie polskie mówi ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka. My ciągle jesteśmy ziarnkiem i dziś ponownie przychodzimy do was z prośbą o bycie ziarnkami wraz z nami! Nasz drugi album ‘Days of Chaos’ powstał dzięki wam bo to wy postanowiliście wesprzeć nasze działania. Ten album dla nas wiele znaczy i ciągle czujemy jego moc i chcemy czym prędzej zrobić 2 teledyski do kolejnych piosenek z tej płyty dlatego postanowiliśmy po raz drugi założyć projekt na MegaTotal.pl. Ale zanim ruszymy chcemy przygotować film promujący całą tą akcję. Tworząc go chcemy pokazać, że crowdfunding to nie tylko my i nasz cel ale przede wszystkim wy – ludzie, od których zależy powodzenie naszego pomysłu!

Zgodnie uznaliśmy więc, że najfajniej będzie jeśli wystąpicie w tym video razem z nami i razem z nami zachęcicie innych do wspierania naszych działań. Zapraszamy wszystkich – przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Można przyjść samemu, z rodziną, z dzieckiem, partnerem, partnerką, psem czy kotem. Spotykamy się w czwartek 25.06 o godz. 18.00 (miejsce zostanie podane jeszcze dziś)
Będzie dobra zabawa, miła atmosfera i przede wszystkimi mega fajna pamiątka na zawsze :)
Chodźcie, zróbcie to z nami ♥

Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia! Mailowo (little.white.lies.pl@gmail.com) lub fejsbukowo. Do zobaczenia w czwartek!

Tak wyglądał klip promocyjny projektu dzięki któremu Little White Lies wydali album Days Of Chaos: