Kultowy zespół dla wszystkich fanów deathcore wraca do Polski! Razem z agencją PW Events zapraszamy na dwa koncerty amerykańskiej grupy Suicide Silence. 10.08 Wrocław (Alibi Club) i 11.08 Poznań (Pod Minogą). Wejściówki jak zwykle do wygrania.

Dwa koncerty Suicide Silence. Wygraj zaproszenia!

Suicide Silence to zespół deathcore’owy, powstały w 2002 roku w Riverside, w Kalifornii. Do dziś muzycy nagrali 4 albumy studyjne i 2 EPki. Polscy fani mieli już okazję widzieć ich na żywo w kraju podczas trasy promującej album „The Black Crown”. Był to ostatni występ, na którym mieli możliwość zobaczyć zespół w składzie z charyzmatycznym frontmanem Mitchem Luckerem, który zmarł w 2012 roku w wypadku motocyklowym. Po tym zdarzeniu Amerykanie zawiesili działalność na prawie rok. W październiku 2013 roku po długim oczekiwaniu fanów ogłoszono, ze zespół wraca do koncertowania z nowym wokalistą, a w planach mają nowy materiał. Mitcha Luckera zastąpił Hernan „Eddie” Hermida z All Shall Perish, a już w lipcu 2014 ukazała się ostatnia płyta – „You Can’t Stop Me”.

Podobnie jak kiedyś nie do pomyślenia był komercyjny powrót Alice In Chains, tak Suicide Silence śmiało zadebiutowali z nowym frontmanem albumem „You Can’t Stop Me”, mając w pamięci ogromną tragedię. Fani słynnego zespołu z południowej Kalifornii zademonstrowali swoją lojalność i niezachwiane wsparcie, gdy pojawił się ich czwarty album, wyprowadzając go na 16 pozycję na liście Billboard 200 z ilością ponad 15000 sprzedanych egzemplarzy już w pierwszym tygodniu od premiery. Płyta nadal przenika do serc i umysłów metalowej subkultury, a Sirius XM’s Liquid Metal grał go częściej niż jakikolwiek inny album w 2014 roku.

KONCERTY

10.08. 20:00 Wrocław (Alibi Club)
Bilety: kolekcjonerskie 50 zł – PW Events
60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu)
do nabycia: Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim, Rocky Shop, pwevents.pl

Wydarzenie na Facebooku

11.08. 20:00 Poznań (Pod Minogą)

Bilety: kolekcjonerskie 50 zł PW Events
60 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu)
do nabycia: Biletomat, Ticketpro, Ebilet, Eventim, Carton Shop, CIM, Rock Long Luck, pwevents.pl

Wydarzenie na Facebooku

KONKURS

Wygraj jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert w wybranym mieście! Odpowiedz na pytanie: Kto jest nowym wokalistą Suicide Silence? Dodatkowo podaj przynajmniej jedną metalową płytę z zestawienia najlepszych płyt 2013 roku wg Załogi MegaTotal :) Odpowiedź wyślij na konkurs@megatotal.pl do końca lipca.