Wkrótce minie pierwszy kwartał od chwili oddania projektu “Gdzie oni są?” w ręce megatotalnych inwestorów. Co się w tym czasie wydarzyło? Przede wszystkim, mimo swego nowatorstwa i faktu, że w przeciwieństwie do zespołów nie możecie posłuchać empetrójek, zaufaliście nam i przyjęliście bardzo ciepło, nie szczędząc przy tym grosza. Wspólnie ubieraliśmy już bowiem 1/4 kwoty niezbędnej do wydania książki. Za co bardzo Wam dziękujemy :)

pierwsza_cwiartka_page

Nie poprzestaliśmy jednak tylko na obecności w MT i nie ograniczamy się do już zebranego materiału na przyszłą książkę. Przeprowadzamy nowe wywiady, m.in. z Michałem Zioło – dziennikarzem i właścicielem agencji koncertowej Good Music Productions. Umówiliśmy się na kolejne, np. z Robertem Brylewskim (m.in. Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael, Armia), a jako że działamy pod patronatem MT, postanowiliśmy uaktywnić także naszych krzykpaskowych znajomych. Do wspomnień namówiliśmy, m.in. muzyków Syndromu Kreta i Agree. Już nie możemy się doczekać ich “pamiętników” :)

O “Gdzie oni są?” można już znaleźć informacje na innych portalach, o książce napisał regionalny dziennik “Kurier Szczeciński” i coraz bardziej rozkręca się fejsbukowy profil książki.

Kasia i Artur Szubowie