Aktualizacja 24.05: Uwaga! Koncert został niestety odwołany z przyczyn losowych (sytuacja rodzinna jednego z muzyków). Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1575164546076923/

====

Eksperymentalny terror noise-metal w wydaniu grupy Today Is the Day to pozycja obowiązkowa d.la fanów takich składów, jak Neurosis czy Napalm Death. Zespół zagra już 12 czerwca w warszawskim klubie Hydrozagadka. U nas konkurs z podwójnymi wejściówkami!

Today Is The Day w Warszawie

Zespół Today Is the Day powstał w 1992 z inicjatywy Steve`a Austina, którego riffy to niesłychana fuzja eksperymentalnych dźwięków. Muzyka ekipy rodem z Nashville to nietuzinkowy mariaż metalu, noise’u, psychedelii i rocka w wyjątkowo perfidnym wydaniu.

Przez fanów uważani są za jedną z najbardziej unikalnych i wpływowych formacji gitarowej ekstremy na świecie. Mogą pochwalić się współpracą z takimi wytwórniami, jak: Relapse Records oraz (Noise) Amphetamine Reptile oraz muzykami tej klasy co Brann Dailor (Mastodon), Bill Kelliher (Mastodon), czy Marshall Kilpatrick (The Esoteric). Amerykanie zagrają 12 czerwca swój jedyny koncert w Polsce w warszawskiej Hydrozagadce.

SZCZEGÓŁY KONCERTU:

Today Is The Day (USA)
12.06.2015 r., Hydrozagadka, Warszawa
Bilety: 49 zł (PW Events) / 54 zł (przedsprzedaż) / 59 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie na FaceBooku