MegaTotal.pl zaprasza na 1 Dance War with Polish Rap czyli pierwszą wielką bitwę taneczną, która odbędzie się w Łodzi. Najlepsze grupy taneczne łódzkich szkół zaprezentują swoje możliwości na zasadach streetu i powalczą o tytuł króla miasta. MegaTotal.pl jest patronem imprezy.

Zasady bitwy są proste. Grupy, każda max 8 osób, walczą w systemie pucharowym. Kryterium awansu jest głośność aplauzu publiczności (pomiar w decybelach). Respektowane style taneczne: hip hop, breakdance, popping, locking, electric boogie, street jazz. Muzykę dobiera neutralny DJ. Zwycięzca zgarnia pulę pieniężną i zestawy ubrań ze sklepu Flow.

A na finał w nagrodę dla wszystkich tańczących i kibicujących odbędzie się koncert gwiazd polskiego rapu: Pezeta/Malolata, Eldo oraz Molesty.

Przyjdź i zobacz jak rodzi sie największa bitwa w Polsce.

Miejsce: Hala Expo Łódź ul. Wólczańska 199
Czas: 2011.02.12 godz. 20:00
Bilety: 35 PLN przedsprzedaż / 45 PLN w dniu imprezy
Strona imprezy: http://www.dancewar.dl.pl/

UWAGA KONKURS!

Mamy 3 dwuosobowe wejściówki na 1 Dance War with Polish Rap. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć? Wystarczy napisać dlaczego lubicie chodzić na koncerty hip hopowe. Nagrody dostaną autorzy trzech najfajniejszych tekstów. Czekamy na nie do północy 31 grudnia 2010.  Piszcie na info[at]megatotal.pl.