Już w najbliższy czwartek 14 marca w łódzkiej Wytwórni odbędzie się niezwykły koncert. Grupa Alone, która jako pierwsza zarejestrowała się na MegaTotal.pl, zaprezentuje widowisko muzyczne połączone z fireshow i pokazem tańca współczesnego. Całość będzie rejestrowana na DVD. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia!

W ciągu pięciu lat działalności zespół Alone wypracował własny, rozpoznawalny styl, będący kombinacją elektroniki z ciężkimi brzmieniami gitar i łagodnym wokalem. Całość ma charakter wybitnie ilustracyjny i przywodzi na myśl klimaty filmowe. Stąd pomysł stworzenia widowiska, które wykorzystałoby potencjał tkwiący w muzyce Alone.

Będzie to nasz największy koncert – mówią członkowie zespołu Alone. – Zarówno pod względem inwestycji, starań, jak i oczywiście strony muzycznej, bo będą to aż dwie godziny czystej muzyki, przeplatanej klimatycznymi tańcami, ogniami itp. No i będzie także premiera na wielkim ekranie naszego najnowszego teledysku do singla Timestop.

[audio:alone_-_timestop.mp3]

Zespół Alone może się pochwalić sporymi osiągnięciami. Z powodzeniem występował na wielu imprezach muzycznych: Liga Polskiego Rocka 2010 (I miejsce), Mayday Festival 2010 (Nagroda publiczności), Faza 2010 w Katowicach (III miejsce), Riff Festiwal 2010 we Wrocławiu (II miejsce), Chełmstock 2008 (III miejsce), Global Battle of the Bands 2008 w Gdyni (II miejsce), Rytmy Łodzi 2008 (I miejsce oraz nagroda publiczności). Przeszedł także do drugiego etapu eliminacji największego festiwalu rockowego w Niemczech – RingRocker 2011.

Alone ma na koncie debiutancką płytę “What am I”, a singiel “We’re all possessed” został doceniony w muzycznym magazynie Estrada i Studio.

Grupa pracuje nad nowym materiałem, który ukaże się w tym roku, a tymczasem utwór Neither am I pojawił się w filmie Łukasza Palkowskiego Wojna Żeńsko- Męska.

ZAPROSZENIA ZOSTAŁY ROZDANE!

Pierwsze dwie osoby, które przyślą maila na adres info@megatotal.pl z tematem “ALONE”, otrzymają podwójne wejściówki na koncert Alone w Wytwórni w najbliższy czwartek 14 marca. W mailu koniecznie trzeba podać imiona i nazwiska dwu osób, które chcą pójść na koncert.

ZAPROSZENIA ROZDALIŚMY. CI, KTÓRZY JE DOSTALI, JUŻ O TYM WIEDZĄ :)

BILETY

Cena: 20 PLN

Miejsca sprzedaży: Wytwórnia, salon Garmond Press (ul. Inflancka 45), biuro NZS (ul. Piotrkowska 46), klub Stara Szwalnia (ul. Sienkiewicza 65), klubokawiarnia Owoce i Warzywa (ul. Traugutta 9), klub La Foufoune (ul. Zachodnia 95).

Pierwsze 100 osób, które pojawią się 14 kwietnia w Wytwórni, otrzymają debiutancki album “WHAT I AM” wraz z autografami muzyków.