Znakomity, polecany przez załogę, poznański zespół Appleseed rusza w trasę, która obejmie 5 miast. Towarzyszyć mu będą dwie kapele: The Animators z Sosnowca i Overcolored z Krakowa. Patronem trasy jest MegaTotal :)

Moi drodzy, to będzie niesamowita trasa koncertowa stąd też jej nazwa “THE CELESTIAL TOUR”. Trzy zespoły, pięć miast i mega dawka muzycznych emocji.

Nie może was zabraknąć, wiecie że to dzięki wam wszyscy możemy przed wami prezentować nasze dokonania muzyczne, dzięki wam możemy się rozwijać i jesteście dla nas najważniejsi. Nie zawiedziemy was, prosimy o waszą pomoc, zapraszajcie znajomych niech odkryją to co wy w nas odkryliście :)

W sile potęga i tak tez będzie w tym roku, Bądźcie z nami a my was nie zawiedziemy :)

Do zobaczenia

Bartek, Radek, Maciej, Filip, Wojtek – Appleseed

Appleseed z Poznania (trans/alternative/postrock)

W muzyce tego poznańskiego kwintetu słychać nawiązania do wielkich marek rocka z różnych okresów i wielu gatunków. To echa Pink Floyd, Archive, Mars Volta, ELP czy Ozric Tentacles. Mimo to siłą zespołu jest wypracowany na drodze ponad dziesięcioletnich doświadczeń unikalny i rozpoznawalny styl.

The Animators z Sosnowca (postrock)

The Animators – postrockowy zespół, którego wizytówką jest głębokie, przestrzenne, niekonwencjonalne brzmienie oparte na nu-jazzowych aranżacjach, hardcore’owych gitarach i charakterystycznym wokalu.

Overcolored z Krakowa (postrock)

Zespół założony przez trzech byłych muzyków krakowskiej formacji the 30th of July: Piotra Mierzwę, Jakuba Leśniaka i Marcina Machowskiego. Progresywne trio uzupełnia wokalistka, Kasia Malenda ( Energy Drink / Smoke Da Crack Off ), oraz elektronika i ambientowe backgroundy tworzone przez Łukasza Dygutowicza.

KIEDY / GDZIE / ZA ILE

6.12 / Warszawa / Radio Luxemburg / wjazd 15/20 PLN / start 19:00
7.12 / Poznań / Scena Pod Minogą / wjazd 15/20 PLN / start 19:00
8.12 / Wrocław / klub Alive / wjazd 15 PLN / start 19:00
9.12 / Katowice / Scena Gugalander / wjazd 15 PLN / start 19:00
10.12 / Karków / klub Centrala / wjazd 15/20 PLN / start 19:00