Back To The Ocean – wokalistka, gitarzystka i songwriterka, która w marcu tego roku wystąpiła podczas organizowanych przez MegaTotal Radioalternatyw, odnosi kolejne sukcesy!

Dzięki piosence But You Can Believe My Lies została finalistką międzynarodowego konkursu dla songwriterów – 2011 Indie International Songwriting Contest a z utworem Snow and Rain weszła do finału Show Me The Music Songwriting Contest.

Razem z zespołem otrzymała Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dla Najlepszego Basisty na Rockautostradzie 2011, a także Nagrodę Publiczności, III miejsce w głosowaniu jury oraz Nagrodę Specjalną od zespołu Dżem (piano Kawai) na V Festiwalu im. Pawła Bergera w Kaliszu.

Zespół zakwalifikował się również na łódzki Nordland Art Festival, prezentujący najciekawsze zespoły z krajów skandynawskich i nadbałtyckich. W jego ramach, 7 października o 23:30, wystąpi w klubie Lizard King.

Piosenka Yes, You Are The Sun jest obecnie grana w wielu stacjach radiowych, jak: Radio Dla Ciebie, Radio Łódź, Program Pierwszy Polskiego Radia, Radio RAM, Radio Centrum, Radio Zachód, Radio FAMA, Radio Kraków.

Można na nią głosować na Liście Przebojów Trójki i na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków.

Back To The Ocean nadal zbiera fundusze na wydanie płyty na MegaTotal. Bardzo polecamy :)