Zapraszamy na szóstą emanację radioalternatywnych fal. Tym razem w świat popłynie na nich grupa Back to the Ocean. Będzie nastrojowo, subtelnie i lirycznie.

Zespół Back To The Ocean powstał w 2007 r. z inicjatywy Agnieszki Olszewskiej-Kaczmarek – wokalistki, songwriterki i gitarzystki oraz Rafała Smolińskiego – basisty i aranżera. Towarzyszy im klawiszowiec i aranżer, Andrzej Rejman.

W maju 2009 ich utwór “Yes, You Are The Sun” uzyskał status “Runner Up” w marcowej rundzie międzynarodowego konkursu songwriterskiego “Song Of The Year” w kategorii Adult Contemporary, co oznacza, że uplasował się ciut poniżej finałowej piątki, zyskując uznanie jurorów. Jednocześnie zespół został wypatrzony przez amerykańską firmę Quickstarmusic Production i otrzymał propozycję udziału w letniej edycji ich składanki “Rock4Life”.

Back to the Ocean zbiera fundusze na wydanie płyty z pomocą fanów na MegaTotal.pl. Wesprzyj ich!

Radioalternatywny koncert z udziałem Back to the Ocean odbędzie się w piątek 11 lutego o 20:00 w Studio im H. Debicha w Radio Łódź. WJAZD FREE! Zespół zagra na żywo dla zgromadzonej publiczności a jego występ będzie transmitowany na antenie Radia Łódź i rejestrowany.

Radiosłuchacze będą mogli słuchać koncertu tylko przez godzinę. Po 21:00 Back to the Ocean zagra już tylko dla tych, którzy przyjdą obejrzeć ich na żywo. Dlatego warto być :)

Do zobaczenia :)