Po koniec ubiegłego roku zapowiadaliśmy zmiany, jakie czekają nas i was na MT. Pracujemy już nad najważniejszymi mechanizmami, ale wiele kwestii wciąż pozostaje otwartych. Zarówno ogólnych jak i detalicznych. Postanowiliśmy więc zapytać was o opinię. Wspólnie z zespołem naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego przygotowaliśmy ankietę, dzięki której mamy zamiar poznać wasze zdanie i oczekiwania.


Ankietę uruchomimy w tym tygodniu. Każdy użytkownik, który choć raz zalogował się na MT w ciągu ostatnich miesięcy, dostanie e-mail z serwisu Moje Ankiety – jeśli komuś przez przypadek wskoczy do spamu, prosimy mimo wszystko o zajrzenie do niego. Będzie tam link do strony z kwestionariuszem.

Jego wypełnienie potrwa mniej więcej 15 minut. Każdy może wypowiedzieć się tylko raz, najlepiej więc zarezerwować sobie wolny kwadrans, w którym nikt nie przeszkodzi w przemyśleniach nad udzielanymi odpowiedziami :)

Bardzo zależy nam na rzetelnych i zgodnych z rzeczywistością odpowiedziach. Dla nas będą one inspiracją do stworzenia systemu bardziej zbieżnego z waszymi oczekiwaniami, a dla zespołu z Katedry Funkcjonowania Gospodarki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (m.in. Patryka Gałuszki) materiałem do badań, których owocem będą naukowe publikacje (już nie możemy się doczekać ;)

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy

Załoga MegaTotal.pl

(Katedra Funkcjonowania Gospodarki,
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny,