Zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w badaniu, jakie przez kilka tygodni prowadziliśmy wśród fanów na MegaTotal.pl. Bardzo wam dziękujemy za pomoc – odzew na nasze wołanie i liczba wypełnionych ankiet ogromnie nas satysfakcjonuje :)

Wyniki zostały przekazane zespołowi naukowców z Uniwersytetu Łódzkiego, którzy teraz wasze odpowiedzi przeanalizują na milion różnych sposobów i wtedy się okaże… ;)


Wyników powinniśmy się spodziewać za kilka tygodni. Ale z ich publikacją jeszcze się wstrzymamy. Dziś bowiem uruchomiliśmy drugą ankietę – tym razem skierowaną do Artystów. Zbieranie odpowiedzi zamkniemy zapewne w drugiej połowie maja i dopiero po przeanalizowaniu wszystkich danych, jakie znajda się w naszym posiadaniu przygotujemy odpowiednią publikację.

Tak jak niedawno Fani, teraz wszyscy Artyści zarejestrowani na MT dostaną/dostali mail z serwisu Moje Ankiety, który zawiera link do kwestionariusza. Może zdarzyć się, że taki mail wskoczy do katalogu spam – prosimy o wygrzebanie go i zajrzenie do środka.

Udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania potrwa mniej więcej 15 minut. Bardzo zależy nam na rzetelnych i zgodnych z rzeczywistością odpowiedziach. Dla nas będą one inspiracją do stworzenia systemu bardziej zbieżnego z waszymi oczekiwaniami, a dla zespołu z Katedry Funkcjonowania Gospodarki Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (m.in. Patryka Gałuszki) materiałem do badań, których owocem będą naukowe publikacje (już nie możemy się doczekać ;)

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy

Załoga MegaTotal.pl

PS. Nadal zapraszamy do dyskusji na forum do tego tematu – pojawiło się tu kilka niezwykle interesujących pomysłów dotyczących MT2.0.