Zapraszamy do oglądania megatotalnych kapel (i nie tylko) w TVP INFO Łódź! W każdą środę o 17:00 w programie Twoje Popołudnie z Telewizją Łódź dzięki gościnności Sławka Maciasa (Słonia) mamy swoje okienko. Można w nim na żywo posłuchać jak grają i rozmawiają zaproszone przez gospodarza zespoły.

Jako pierwsze wystąpiły wariacje.pl, które na potrzeby programu specjalnie przygotowały nową wersję znanego już utworu. Tydzień temu gościem programu był nasz załogant Piotrek Jabłoński. Opowiedział on o idei MT. A dziś w szklanym pudle będzie można zobaczyć Morderców P – jutro premiera ich płyty Zmiany!

W kolejnych wydaniach (w każdą środę o 17:00) pojawią się następne zespoły – prowadzimy rozmowy na ten temat zarówno z kapelami jak i z gospodarzem :) Na pewno za tydzień zobaczymy autorów ostatniej jak dotąd premiery – Przeciwziemię.

Jeśli ktoś nie ma tego szczęścia by mieszkać w Łodzi lub jej okolicach może zajrzeć do archiwum. Są tam już wariacje.pl (od początku i potem od dwudziestej minuty i czterdziestej sekundy) i Piotrek (od piątej minuty).

Zapraszamy do odbiorników ;)

Archiwum:

wariacje.pl: tu od początku i później od 20:40
Piotrek Jabłoński: tu od 5:00
Mordercy P: tu od 17:00 i tu od 22:30
Przeciwziemia: tu od początku do 7:10 a potem od 23:23 do końca