Fani mrocznego ale mocnego grania powinni 7 października pojawić się we wrocławskim Firleju! Tego wieczoru zagrają tam In Solitude oraz Beastmilk – dwa zespoły z północy, które w niekonwencjonalny sposób łączą chłodne post punkowe brzmienia z heavy rockiem. W naszym konkursie podwójne zaproszenia!

Beastmilk i In Solitude w Firleju!

Beastmilk –  ubiegłoroczne odkrycie z Finlandii. Debiutancki album ‘Climax’ zapewnił apokaliptycznym rockmanom występy na największych scenach, m.in. Sonisphere w Wielkiej Brytanii. Beastmilk to chłodniejsze i mroczniejsze White Lies, Misfits, Joy Division – wszystkie te klimaty odnajdziemy w ich kompozycjach.
https://www.facebook.com/Beastmilk

In Solitude –  Ten szwedzki kwintet na nowo definiuje heavy metal, sprawiając, że styl ten wciąż intryguje i ewoluuje. Ich dyskografię tworzą trzy longplaye a ostatni z nich, „Sister”, był w działalności In Solitude przełomem. Połączenie inspiracji Mercyful Fate oraz post-punkowych pierwiastków Killing Joke i Swans sprawiło, że album „Sister” zyskał pochlebny oddźwięk u fanów i krytyki. In Solitude na scenie to nieokiełznane rock’n’rollowe szaleństwo, przechodzące w psychodeliczny trans…

In Solitude

KONKURS!

Podwójne wejściówki czekają na dwie osoby, które jako pierwsze napiszą nam na adres konkurs@megatotal.pl, jakich jeszcze innych wykonawców zaliczyłyby do nurtu apokaliptycznego rocka :) Oprócz tego należy polubić posta promującego koncert na naszym Facebooku :) Konkurs trwa do soboty 27.10.

Szczegóły koncertu:

In Solitude (Szwecja)
Beastmilk (Finlandia)
Support: Obnoxious Youth

Organizacja: PW Events

Data i miejsce: 7.10. Klub Firlej, Wrocław, ul. Grabiszyńska 56
Start: 20:00
Bilety: 55zł (przedsprzedaż)/65zł (w dniu koncertu)
Do nabycia: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sieci Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.