Fu Manchu, amerykańscy klasycy wyluzowanego stoner rocka zagrają już we wtorek 7. października w stołecznej Proximie. Dla tych którzy chcieliby się dać ponieść mocy ciężkich, ale chwytliwych riffów mamy konkurs z wejściówkami!

Fu Manchu w Proximie!

Fu Manchu prosto ze słonecznej Kalifornii po prawie dwóch latach nieobecności powracają do Polski w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album Gigantoid. Zespół ten zawsze odróżniał się od reszty sceny pustynnego rocka nieco lżejszym w warstwie lirycznej podejściem do tematu, zahaczając bardziej o ekstremalne doznania na polach motoryzacji, sportów (ze szczególnym uwzględnieniem deskorolki), czy szalonego imprezowania. Nie znaczy to wcale, że w Proximie transowego mega-czadu może zabraknąć.

Gigantoid to już jedenasty pełnometrażowy album Amerykanów. Światło dzienne ujrzał dokładnie 29 kwietnia 2014 roku i został wydany za pośrednictwem własnej wytwórni zespołu – At The Dojo Records. Na płycie znalazło się dziewięć autorskich kompozycji, które zgodnie z zapowiedzią, można określić jako surowsze i prymitywniejsze w porównaniu do wcześniejszych krążków kapeli.

Fu Manchu

KONKURS!

Mamy 2. podwójne wejściówki. Otrzymają je osoby, które jak najszybciej na adres konkurs@megatotal.pl prześlą odpowiedź na pytanie o jakim legendarnym potworze Fu Manchu śpiewają w jednym ze swoich utworów. No i jeszcze trzeba polubić posta promującego koncert na naszym Facebooku :)

Szczegóły koncertu:

FU MANCHU
BLOODNSTUFF (support)
Data i miejsce: 7.10.2014, Proxima, Warszawa
Start: 20:00
Organizator: PW EVENTS
Cena promocyjna: 49 zł tylko na pwevents.pl pod adresem  http://pwevents.pl/pl/bilety,1,191.html (promocja do końca września lub do wyczerpania puli)
Przedsprzedaż: 59 zł
W dniu koncertu: 69 zł
Bilety do nabycia za pośrednictwem: Ebilet, Eventim, Ticketpro
Bilety kolekcjonerskie: klub Proxima, Ticketclub oraz pwevents.pl

Koncert na Facebooku