Jak często słuchasz muzyki zespołów, które już nie istnieją? Muzycy grają w innych składach, albo czasem po prostu grać przestali. Pozostał po ich pracy ślad – płyty. My w MegaTotalnym katalogu mamy kilka takich pozycji i to z bardzo dobrą muzyką. Oto w jednym zestawie aż cztery płyty!

Teraz w MegaTunes.pl kupisz je za jedyne 9,99 zł! Z oferty skorzystać możesz TUTAJ. A teraz po kolei – o każdej z nich i zespołach który je nagrał:

GRA POZORÓW – GRA POZORÓW EP

Gra Pozorów - Gra Pozorów EP

Maxi singiel wydany 18. grudnia 2009 dzięki wsparciu 356 fanów. Debiutancki singiel Gry Pozorów to kawał znakomitej, nowofalowej muzyki z popowymi inklinacjami. Bez kompleksów, martyrologii, zadęcia i bólu świata. Czysta, świetna zabawa. 1000 Jumbo Jetów to największy z niespełnionych hitów jakie znamy! Pozoranci mieli dar komponowania dynamicznych, wpadających w ucho gitarowych kawałków niczym New Order, czy współcześnie The National lub Interpol.

Gra Pozorów

Utwory:
1. Last Journey
2. Myself
3. 1000 Jumbo jetów
4. Last Journey remix

NINE SIX PROJECT – MIND CONTROL TV

Nine Six Project - Mind Control TV

Album wydany 27 stycznia 2011 dzięki wsparciu 142 fanów. Złote rockowe brzmienia lat 90′ powracają tutaj w nowym wcieleniu. Słuchając płyty nachodzi refleksja, czy to nie wtedy właśnie osiągnięto doskonałość w uwalnianiu ekspresji wieku nieskończonego dojrzewania przy pomocy przesterowanych gitar? Całkiem prawdopodobne, że jest na tej płycie kilka kompozycji, które dwadzieścia lat temu wydane i wypromowane przez znaczącą wytwórnię za oceanem wprowadziłyby Nine Six Project do klasyki rocka. Obecnie mogą zwrócić uwagę bardzo wielu fanów, w bardzo różnym wieku.

Nine Six Project

Utwory:
01. Hypertension
02. His Story
03. Ladyjail
04. Just A Man
05. Broken Down
06. Your Choice
07. Na znieczuleniu
08. I Take On Trust
09. Unnoticeable
10. Lifephobia
11. Supersong
12. Safe
13. My Cause For Life
14. 120
15. Here

CROWNE – MONUMENTS

Crowne - Monuments

Album wydany 15 czerwca 2012 roku dzięki wsparciu 131 fanów. Muzyka Crowne to dynamiczna i oryginalna mikstura melodyjnego, gitarowego grania z lekkimi progresywnymi odcieniami. Monuments to płyta kompletna, ukazująca oblicze zespołu, który miał uzasadnione powody aby wierzyć, że ich muzyka dotrze do fanów na całym świecie. Czuć tu świeżą bryzę morskiego wiatru i przestrzeń oceanu. Nic dziwnego. Zespół Crowne powstał w 2008 roku na malowniczej wyspie Jersey położonej niedaleko wybrzeży Normandii. Od początku w ich twórczości słychać było nieograniczone inspiracje stylistyczne od indie, poprzez soul aż po prog, a nawet hard rocka.

Crowne

Utwory:
01. Holy Ground
02. Satellites
03. Realise
04. Modern Captured Souls
05. Hold On
06. I’ll Follow
07. Nothing Can Stop Us Now
08. Stronger Than Nature
09. Enter The Unknown
10. The Walls Are Coming Down
11. Politician
12. Almeria
13. Together United
14. Monuments (european bonus track)

FRIDAY – JUGGLER

Friday - Juggler

Album wydany 29 czerwca 2012 roku dzięki wsparciu 131 fanów. Czad i wdzięk. Melodia i energia. Osiem fajnych piosenek namalowanych na wielobarwnym płótnie lekko sfuzzowanych gitar. Ta muzyka czerpie z wszystkiego, co najlepsze w historii wyspiarskiego rocka…Juggler to jednocześnie czad i wdzięk. Subtelna melodyka i pierwotna energia. Ta płyta mimo jednorodności stylistycznej przede wszystkim nie nudzi. Bardzo sprytnie jest niezbyt długa i rozbudowana, choć obfituje w utwory o różnym natężeniu mocy. Od bezkompromisowej energii Middlefingera do kołyszącej melancholii Looking From Above.

Friday

Utwory:
01. Dirty Daughter
02. Looking From Above
03. Me, Myself & I
04. Joker’s Friend
05. Middlefinger
06. The Rain Is Gone
07. Strawberry Life
08. Circus Lullaby