Majsterstück to program wymiany muzycznej dwóch zaprzyjaźnionych miast: Krakowa i Norymbergi. 16. kwietnia w 2 krakowskiej edycji wystąpią tamtejsze zespoły Milion Much i Coffinfish oraz niemiecka grupa Meloco. Tym razem będzie zdecydowanie rockowo! Wygraj zaproszenia!

Majsterstück 2 w Alchemii!

Majsterstück to niezwykle cenna inicjatywa. To seria sześciu koncertów – trzech w Krakowie oraz trzech w mieście partnerskim Norymberdze – podczas których grają reprezentanci sceny krakowskiej jak i norymberskiej. W trakcie koncertu publiczność wybiera który z dwóch lokalnych zespołów pojedzie na kolejną edycję do Niemiec. To samo dzieje się w Norymberdze, stąd w czwartek w Alchemii zagra wybrana przez tamtejszych widzów grupa Meloco. A teraz więcej o wszystkich zespołach:

Milion Much (Kraków)

Milion Much

Poniekąd supergrupa krakowskiego podziemia – byli muzycy projektów takich, jak Rusty Cage, Mikirurka czy Pussy Lovers, aczkolwiek sami na określenie “supergrupa” zareagowali by zapewne bardzo nerwowo ;) Mikstura tanecznego stonera, polskiego rocka i po prostu dobrej piosenki.

Profil zespołu na Facebooku

Meloco (Norymberga)

Meloco

Ekipa orbitująca między hardcorem i nu-metalem. Na scenie podobno czysta metalowa energia wyciskająca z szalejących fanów siódme poty. Ciekawostka! Mają piwo brandowane swoją nazwą!

Profil zespołu na Facebooku

Coffinfish (Kraków)

Coffinfish

Przestrzennie, ale i ciężko. Melodyjnie, mrocznie i tajemniczo. Od powstania w 2011 Coffinfish wciąż ewoluuje, kreując unikalny styl zainspirowany opowieściami “weird fiction”, tajemnicami oceanów, kosmosu i ludzkiego umysłu.

Profil zespołu na Facebooku

SZCZEGÓŁY KONCERTU:

Majsterstück II
16 kwietnia 2015, godz. 20
Alchemia, ul. Estery 5
BILETY: 15 / 20 PLN
(bilety ulgowe dla subskrybentów newslettera Krakowskiej Sceny Muzycznej)

UWAGA! KONKURS!

Mamy 3 podwójne zaproszenia do Alchemii! Aby wygrać jedno z nich należy wymienić przynajmniej 3 płyty wydane dzięki MegaTotalnym przez zespoły związane mniej lub bardziej z Krakowską Sceną Muzyczną. Odpowiedzi trzeba przesłać na adres konkurs@megatotal.pl do wtorku, 14 kwietnia! Uwaga! W udzieleniu prawidłowych odpowiedzi znacząco pomóc może lektura MegaZinu, a zwłaszcza tych artykułów: Link1, Link2, Link3, Link4, Link5