Krakowska Scena Muzyczna w przyszły weekend będzie obchodzić drugie urodziny! Chłopaki i dziewczyny z KSM postanowili jednak, że impreza jubileuszowa nie ograniczy się tylko do koncertu, a stanie się pretekstem do spotkania i rozmowy o ważnych sprawach.

14 czerwca, czyli dokładnie dwa lata po inauguracji KSM, na scenie klubu The Stage zaprezentuje się 8 krakowskich zespołów, których twórczość stanowi przekrój sceny muzycznej miasta. Zagrają: Sense Of Balance, Sayes, Alyson Vane, Dealer, Tourette, Kaseciarz, The Silver Owls i Time For Funk.

Przez dwa kolejne dni, 15 i 16 czerwca, odbędą się panele dyskusyjne przeznaczone dla młodych muzyków, menedżerów muzycznych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, animatorów kultury i promotorów wszelkich form artystycznych. Będzie mowa między innymi o tym, jak zarządzać zespołem, promować się i zaistnieć w mediach, jak zorganizować dobry koncert, czy dziś kapeli potrzebna jest wytwórnia i jak nagrywać i miksować utwory w różnych warunkach.

Na deser, po owocnych rozmowach odbędą się koncerty lokalnych zespołów, wspieranych przez reprezentantów scen muzycznych z innych miast: Pataconez (Lubliniec), Makijaż (Warszawa), Dizel, Dżindżer Projekt.

Wszelkie szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie drugich urodzin KSM:

Terminarz – co, gdzie, kiedy, godzina po godzinie
Zespoły – lista zespołów, które zagrają w ciągu trzech dni.
Spotkania – szczegóły dotyczące warsztatów i dyskusji
Wjazd – płacisz ile chcesz, ale opłaca się wyłożyć więcej :)
Konkursy – do wygrania sporo atrakcji
KSM2 na FB – dołącz i daj znać innym