P.W. Events oraz Go Ahead zapraszają na 2. koncerty symfoniczno-metalowej formacji Epica! Zespół zagra 22.01 we Wrocławiu i 23.01 w Warszawie. Holendrzy są częstym gościem w naszym kraju, a grupa ich oddanych fanów ciągle rośnie! U nas konkurs i podwójne zaproszenie na każdy z koncertów!

Epica + Dragonforce na 2 koncertach w Polsce!

Okazją do ponownej wizyty jest promocja albumu ‘The Quantum Enigma’, który ukazał się w Nuclear Blast z początkiem maja bieżącego roku. Zespół tak opowiada o powstawaniu tego materiału: W o wiele większym stopniu niż nasze poprzednie krążki, The Quantum Enigma jest rezultatem pracy całego zespołu. Po zaprezentowaniu podstawowych pomysłów przez poszczególnych członków ogrywaliśmy utwory jak za starych czasów, zupełnie na żywo. Jak solidna drużyna, skoncentrowaliśmy się na niuansach, porównywaliśmy tuziny wzmaczniaczy i innego sprzętu, aby przebić brzmienie poprzednich albumów. Zabrało nam to nieco czasu, ale to był jedyny sposób osiągnięcia naszego celu – nagrania albumu wznoszącego Epikę na nowy poziom.

Gośćmi specjalnymi na tej trasie będą brytyjscy heavy metalowcy z Dragonforce, których najnowsza płyta ‘Maximum Overload’ ukazała się 18. sierpnia! Zapraszamy!

Jeszcze przed Dragonforce na scenie pojawi się interesująca belgijska ekipa Diablo Blvd.

KONKURS!

W naszym konkursie do wygrania podwójne zaproszenie na każdy z 2 koncertów. Aby je zgarnąć prześlij na adres konkurs@megatotal.pl przekonujące uzasadnienie czemu nie powinno zabraknąć Ciebie na tym koncercie, podając przy tym jedno z dwóch miast. Konkurs trwa do 14 stycznia 2015 r.!

Szczegóły koncertów:

EPICA
gość specjalny: DRAGONFORCE, support: DIABLO BLVD.

Rozpiska:

19.00 otwarcie drzwi
19.30 Diablo Blvd
20.15 Dragonforce
21.30 Epica

22.01. – Wrocław, Eter

Wydarzenie na FaceBooku

23.01. – Warszawa, Progresja
Wydarzenie na FaceBooku

Bilety dostępne w sieciach Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju
Ceny:
- 89zł (przedsprzedaż)
- 99zł (w dniu koncertu)
- 178zł – limitowany bilet VIP, tylko przez www.pwevents.pl
Bilety kolekcjonerskie Wrocław
Bilety kolekcjonerskie Warszawa