W imieniu organizatora Pagan Records zapraszamy wszystkich fanów ekstremalnych odmian metalu na trasę koncertową Dzicz 2014, podczas której w dniach 6-15.11 wystąpią: Furia, Witchmaster, Thy Worshiper, Rogi. W konkursie do wygrania wejściówki na 5 koncertów!

Dzicz 2014

Oto ekipy biorące udział:

FURIA – jeden z najważniejszych polskich zespołów BM ubiegłego dziesięciolecia i najbardziej znany twór kolektywu LTWB. Najnowszy krążek nosić będzie tytuł ‘Nocel’ i ukaże się 16 października 2014 za pośrednictwem Pagan Records. Album dostępny będzie jako klasyczny CD oraz pod koniec roku winyl, a także w wersji digital. Oni bełkoczą ponuro. I zieją metanem. (opis wydawcy).

WITCHMASTER – niewątpliwie najbardziej obskurny i obsceniczny black/thrash metalowy zespół powstały na polskiej ziemi. Sceniczna Bestia o czterech głowach – Kali, Reyash, Bastis i Inferno – muzyką zabija księdza w pięć, a pozera w trzy sekundy. Dzicz 2014 to okazja do promocji pierwszej od pięciu lat płyty ‘Antichristus Ex Utero’. Jej premiera 28. października, nakładem francuskiej Osmose Productions. (opis wydawcy).

THY WORSHIPER – tribal metalowy zespół pochodzący oryginalnie z Wrocławia, a od 2005 roku działający w Dublinie. Materiałem demo ‘Tym z Krainy Cieni’ z 1995 roku zwrócili uwagę, wówczas prężnie działającej, wytwórni Morbid Noizz i rok później zaowocowało to wydaniem debiutanckiej płyty. ‘Popiół (Introibo ad Altare Dei)’ to po dziś dzień jeden z najlepszych polskich albumów w tym gatunku. W ubiegłym roku, nakładem Pagan Records, ukazał się świetnie przyjęty krążek ‘Czarna Dzika Czerwień’ (opis wydawcy).

ROGI – one man army of doom, jak określa swój projekt Bartek Rogalewicz, były gitarzysta awangardowo-grindcore’owej supergrupy NYIA. ROGI to jedna osoba grająca jednocześnie na perkusji i skrajnie przesterowanej gitarze, w towarzystwie opętańczych krzyków. Ogień, który koi to, czego nie dostrzegają leki (opis wydawcy).

Błyskawiczny konkurs!

Mamy 5 podwójnych wejściówek na wybrany przez uczestnika koncert w jednym z 10 miast (szczegóły poniżej)! Aby je zdobyć napisz jak najszybciej pod adres konkurs@megatotal.pl na który z zespołów liczysz najbardziej i podaj miasto! Najpóźniej do niedzieli! Pamiętaj o polubieniu naszego Facebooka oraz posiadaniu konta MegaTotal.pl :)

Informacje o koncertach:

6.11. – Kraków/Fabryka,
7.11. – Lublin/Graffiti,
8.11. – Warszawa/Hydrozagadka,
9.11. – Bydgoszcz/Estrada,
10.11. – Gdynia/Ucho,
11.11. – Olsztyn/Andergrant,
12.11. – Łódź/Luka,
13.11. – Poznań, U Bazyla,
14.11. – Wrocław/Liverpool,
15.11. – Katowice/Prokultura

Start: 19:00, bilety: 40zł (przedsprzedaż)/45zł (w dniu koncertu)

Informacje na FB: http://fb.com/paganrecords/events