Zapraszamy na koncert zespołu iNNi, który po raz kolejny zagra w rodzinnym mieście, ale po raz pierwszy w sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury. Start 15 kwietnia o 20:00. Wjazd wolny!


W repertuarze formacji, oprócz piosenek z trzech wydanych przez nią płyt, usłyszymy te wykonywane niegdyś przez Marians (pierwszy zespół wokalisty iNNych Artura Szuby) i legendarną Republikę.

Dzień później (16 kwietnia), w toruńskiej „Od Nowie” fani grupy Grzegorza Ciechowskiego świętować będą 30-lecie powstania Republiki. Jedną z atrakcji będzie właśnie występ iNNych choszcznian.

Tymczasem jednak zapraszamy do ChDK 15 kwietnia 2011 roku.  Zanim na scenie pojawią się iNNi, zagości na niej najstarsza formacja rockowa w Choszcznie – CRUSADER.

Ich występ to przedsmak tego, co rockmani przygotowują na swoje 25 urodziny! Stosowną fetę zaplanowano 24 czerwca 2011 roku. Szczegóły otoczone są na razie tajemnicą. Wiadomo jedynie, że oprócz Crusadera, zagrają szczeciński: Mandylion i Alastor z Kutna. Już zapraszamy!