W kilka tygodni po płytowej premierze EP-ki The Spin, do której muzykę nagrano dzięki fanom MegaTotal.pl Jakub Bugała, aka Inqbator powraca z nowym projektem! Tym razem celem jest realizacja wideoklipu do tytułowego utworu z płyty.

EP-ka Inqbatora, o której piszemy w jednym z wcześniejszych artykułów i którą w formacie cyfrowym można zamówić w MegaTunes.pl zawiera muzykę niezwykle bogatą w warstwie emocjonalnej. Takie dźwięki prowokują słuchacza do uaktywnienia swojej wyobraźni i dlatego wiadomość, że powstanie wideoklip do utworu “The Spin” jest bardzo obiecująca.

Projekt można wspierać TUTAJ. Autor wystawił w nim atrakcyjne bonusy. Wspierając projekt można zatem znaleźć się na liście podziękowań klipu, jak również otrzymać ekskluzywne materiały z jego produkcji. Są też oczywiście płyty z EP The Spin.

Bardzo cieszy to, że Inqbator zdecydował się zebrać funduszę na realizację klipu przy pomocy społeczności MegaTotal.pl, która już wcześniej zaufała mu finansując nagrania. Co interesujące, realizatorką wideoklipu ma być Weronika Izdebska, niezwykle utalentowana twórczyni mająca na koncie m.in. wideo do utworu łódzkiego artysty Daniela Spaleniaka My Name Is Wind.

KONKURS
Dla fanów Inqbatora mamy też specjalny konkurs, w którym do wygrania trzy kopie jego płyty! Zadanie: Wesprzyj jego projekt sumą nie mniejszą niż 25 MC, a następnie napisz do nas w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie wizualnie teledysk do utworu The Spin. Nie oczekujemy scenariuszy, a jedynie mniej lub bardziej luźnych impresji. Zgłoszenie wyślij pod adres konkurs@megatotal.pl, podając także id swojego konta MegaTotal.pl. Na zgłoszenia czekamy przez najbliższe 10 dni do dnia 19. stycznia. Płyty otrzymają autorzy najciekawszych naszym zdaniem zgłoszeń.