Szepty i Krzyki, czyli kooperatywa Projektu LR i iNNych, zebrały megatotal, zamknęły projekt i intensywnie pracują nad materiałem. A nie będzie to zwykłe wydawnictwo. Każdy może przyczynić się do jego powstania. Szef przedsięwzięcia – Artur Szuba, przesyła odezwę.

Kochani zaklinacze obrazu. Tradycyjnie uderzam do Was z odezwą zaproszeniem. Szepty i Krzyki zebrały niezbędne fundusze na wydanie płyty i ruszamy z kopyta z robotą…

Krążek to będzie niezwykły, bowiem nie wydamy go w tradycyjny sposób… To ma być zakręcona kolekcjonerska edycja w formie tomiku poetyckiego z fotografiami…. Nakład nie będzie wielki, a każdy egzemplarz ręcznie numerowany…

Oczywiście całym serduchem zapraszamy do współtworzenia tegoż tomiku… Jeśli macie ochotę się z nami twórczo pobawić, to wystarczy “zwizualizować” tekst z płyty lub któryś z szubowych wierszy… Mamy już pierwsze takie prace wykonane przez Anię Szałkowską i Marcina Nowaka, ucieszą nas ogromnie zdjęcia innych naszych zaprzyjaźnionych fotografów :)))

Niestety, mamy mało czasu, bo jeśli uda nam się dogadać z zaprzyjaźnioną drukarnią, to najpóźniej do kwietnia musimy podesłać im złożoną już książeczkę… Potem musimy więcej płacić….
Pozdrawiam czekając na odzew ;)))
ASz

Aby otrzymać teksty, które można wizualizować, piszcie bezpośrednio do Artura: art.szuba@gmail.com