Przełom grudnia i stycznia to fantastyczny czas, bo śnieg, święta, choinka, sylwester, nowy rok, urodziny i takie tam :) Ale też czas największego zamieszania i nerwówki, bo zamknięte firmy, kłopoty z pocztą i tak dalej. A serwis musi działać i robić swoje. Niestety nie uda się nam przy tym wszystkim uniknąć komplikacji, ale postaramy się obniżyć ich poziom do absolutnego minimum :)

przerwa_page

W przyszłym tygodniu będziemy mieć premiery czterech płyt: Gry Pozorów, Killing Silence, Korozji i SynDikadu (kolejność alfabetyczna). Kiedy dokładnie i w jakim porządku będą się ukazywać płyty – nie wiemy. Produkują je dwie tłocznie i która płyta przyjdzie najpierw, ta będzie mieć pierwszeństwo. Zespoły bardzo chciały, by te premiery odbyły się jeszcze w tym roku i będą je mieć. Albo inaczej – stanęliśmy na uszach, by je miały. Teraz wszystko zależy od sprawności maszyn tłoczących i drukujących oraz silników kurierskich samochodów. No i oczywiście ewentualnych błędów i problemów, które mogą się pojawić (wypluć te słowa przez lewe ramię do tyłu ;). Zakładamy jednak, że będą.

Dodatkowo centrala MegaTotal.pl będzie nieczynna od 23.12 (a już od 21.12 w bardzo zminimalizowanym składzie) do 04.01. Co prawda przez ten czas załoganci będą sterować maszyną zdalnie z różnych części kraju, ale działania w realu zostaną zawieszone. A to oznacza komplikacje z wysyłkami.

1. Zamówienia płyt złożone 18.12 po godzinie 15:00 i później będą realizowane po 04.01. Zamówienia złożone wcześniej zostaną wysłane, ale z wiadomych względów nie możemy dać gwarancji, że dojdą pod choinkę. Jeśli więc ktoś planuje zakupy, prosimy robić je jak najwcześniej.
Dla Waszej wygody płyty, które będą mieć premierę w przyszłym tygodniu, udostępnimy w bazarze od najbliższego poniedziałku (mimo, że fizycznie nie będziemy ich mieć i premiery będą później). Po to, byśmy mogli przygotować koperty i jak tylko przyjedzie kurier, włożyć do nich płyty i wysłać.
Oczywiście kupione płyty można odbierać osobiście w centrali (Łódź, Senatorska 24/26). Zamykamy interes 23.12 o godzinie 15:00.
WAŻNE! Premierowe płyty będzie można odebrać dopiero wtedy, kiedy ogłosimy (w megazinie), że je mamy.

2. Nie będziemy mieć możliwości zebrania podpisów wszystkich członków wszystkich zespołów przed premierą. Oznacza to, że, egzemplarze dla TOP10 będą rozsyłane na początku stycznia. Jeśli któremuś z Top inwestorów bardzo zależy, by mieć płytę (czytaj: muzykę) wcześniej, może ją zakupić na bazarze. A swój ustawowy egzemplarz dostanie oczywiście później. Wysyłka do TOP20-30 zostanie dokonana tego samego dnia, kiedy dostaniemy płyty. Jeśli ktoś chce odebrać płyty osobiście, prosimy o jak najszybszy kontakt, zanim wysyłka zostanie dokonana :)

Jeśli ktoś widzi jeszcze jakieś potencjalne problemy, prosimy o komentarz do tego posta – postaramy się rozwiać wątpliwości lub znaleźć rozwiązanie