W piątek 19 listopada zespół Killing Silence zainaugurował cykl koncertów Radioalternatywy w Radio Łódź. Ci, którzy przyszli mogą sobie pogratulować – zobaczyli znakomity koncert, podczas którego zespół zagrał zarówno utwory znane między innymi z płyty Wariatkowo jak i materiał całkowicie nowy.

Pomimo atmosfery nieśmiałości panującej początkowo na sali (publiczność – bo pierwszy taki koncert, zespół – bo to antena radiowa), z utworu na utwór całe towarzystwo się rozkręcało. Całkiem gorąco zrobiło się po 22:00, kiedy poza anteną kapela już na luzie zagrała (po raz drugi tego samego dnia) na bis utwór Kac – gorące, ostro zagrane funky było tym, czego publiczność potrzebowała w ten deszczowy wieczór :)

Przed koncertem 2/5 zespołu i jeden z załogantów pojawili się na antenie Radia Łódź.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Niebawem otrzymamy od ekipy radiowej materiał dźwiękowy z koncertu. Przesłuchamy go i zastanowimy się w jaki sposób go wykorzystać. A może ktoś ma już jakiś pomysł? :)

Mamy nadzieję, że w przyszły piątek na koncercie The Washing Machine spotkamy się w Radio Łódź w większym gronie.