Artur (iNNy) Szuba przysłał dziś kolejnego maila. Dzięki Ci Arturze, Twoje maile zawsze są niezwykle interesujące i mile widziane :)

Olo,
Z niekłamaną radochą wysyłam do Cię :) kolejny iNNy remiks autorstwa artysty z MT – tym razem jest to piosenka “A jeśli ja, to nie ja?” (rzecz jasna z “Neonowej”), a dzieła twórczego przerobienia dokonali muzycy Projektu LR – Lecter i Pan?. Niziutkie dziękczynne ukłony  :))))
- Mamy nadzieję, że nietypowe dzieło w stylistyce EBM porwie was zarówno do tańca, jak i do przemyśleń nad głębią tekstu – zachęca Lecter.
To już kolejna taka produkcja, która włącza się w promocję naszej megatotalowej płyty “Neonowa”. Pierwszy remiks wykonał  Climax, a już mamy kolejne sympatyczne propozycje. Wychodzi na to, że wraz z premierą podarujemy fanom jej alternatywną wersję(!) :)) Dla nas to ogromnie ciekawe doświadczenie, bo mamy niezwykłą okazję poznać, jak – nomen omen – inaczej zabrzmieć mogą nasze piosenki. Pięknie dziękujemy wszystkim artystom, którzy chcą się z nami twórczo bawić.

I ja również dziękuję. Bo to naprawdę kawałek fajnej muzy. Ale najbardziej cieszy mnie fakt, że dzięki MT mogły przeciąć się trajektorie tak odległych artystycznie i geograficznie Artystów jak iNNi i LR. I że z tego spotkania wynika nowa jakość. Aż się serce raduje :) A zatem Artyści ze wszystkich stron, łączcie się!!! :)
Życzę dobrego odbioru:

[audio:http://www.megatotal.pl/megazin/wp-content/uploads/2009/10/inni_-_a_jesli_ja_to_nie_ja_projekt_lr_remix.mp3]