Dostaliśmy dziś całą grubą pakę karnetów na występy gwiazd podczas Festiwalu Vena. Tylko czekają, żeby dostać się w Wasze ręce ;)

venakarnety_page

Oto jak w największym skrócie wygląda gryplan:

- w piątek 9 października o godzinie 10:00 zamykamy zapisy na Zlot. Jeśli ktoś się nie zgłosi, to rzecz jasna może przyjść, ale ominą go fajne gadżety, karnety, itp.
- od 15:00 w piątek i w sobotę można wchodzić w celu zlecenia się.
- MEGA WAŻNE! Karnety w oba dni można odbierać tylko miedzy 15:00 a 16:00!!!!!
- każdy, kto się zgłosił dostanie wiadomość na prv z unikalnym hasłem, które umożliwi poprawny odbiór zestawu
- przy wejściu na teren festiwalu należy podać swój nick bądź nazwę artysty i poprawnie odpowiedzieć na pytanie: A jakie jest twoje hasło?
- po udzieleniu poprawnej odpowiedzi każdy dostanie przy-pina ze swoim nickiem oraz zestaw.
- jeśli ktoś deklarował chęć wejścia w posiadanie karnetu, w tym momencie dokonuje zakupu dowolnej megatotalowej płyty lub wprowadza dwójkę znajomych. W zamian dostaje karnet.
- w środku odpowiednie oznakowanie doprowadzi zainteresowanych na miejsce.
- tam będzie czekać Załoga, sklep, coś do picia, do jedzenia też.
- koncerty na naszej scenie zaczynają się około 16:00.
- w piątek kolejność jest taka: 96project, Samokhin Band, Popo, po czym (z karnetami) udajemy się na dużą scenę, gdzie oglądamy występ wariacji.pl
- w sobotę wystąpią: Asspirine, Mikirurka, Tosteer i Washing Machine. Później na dużej scenie w konkursie zobaczymy jeszcze iLike.

Co możesz zrobić teraz?

- jeśli jeszcze się nie zgłosiłeś, zrób to teraz -> NA TEJ STRONIE
- jeśli masz konto na myspace, możesz informację o koncertach zamieścić w swoim blogu, wysłać w biuletynie i zaprosić wszystkich znajomych -> NA TEJ STRONIE
- jeśli masz konto na facebooku, możesz zaprosić zaprosić znajomych na koncert -> NA TEJ STRONIE
- jeśli masz swoją stronę lub bloga, możesz wkleić bannery promujące koncerty. Informację jak to zrobić, znajdziesz NA TEJ STRONIE
- jeśli idziesz ze znajomymi na basen, na piwo, do kina, na grzyby,  jeśli czekasz w kolejce do mięsnego albo do dentysty, jeśli jedziesz tramwajem, trolejbusem albo airbusem – mów. Opowiadaj. Zapraszaj. Powiedz, że będzie naprawdę super muza, że fajni ludzie, że pozytywne klimaty, że za friko, itp. Bardzo na to liczymy :)

Co możesz zrobić później?

Rzecz jasna na imprezie baw się dobrze :) Ale rób też foty i kręć filmy. Później będzie niezła zabawa, jak będziemy je oglądać na youtubie i flikrze. A może uda się je do czegoś jeszcze wykorzystać? :) Może urządzimy jakiś konkurs? Jak mawiał poeta “możliwości jest wiele” ;)

Do zobaczenia!