Organizatorzy festiwalu Soundedit oraz załoga MegaTotal zapraszają na cztery fantastyczne koncerty, które odbędą się w łódzkim klubie Stereo Krogs. W nadchodzącym tygodniu zagrają tam: Bartek Grzanek z gośćmi, Ahaja, Zielone Żabki i Cała Góra Barwinków. Wjazd na wszystkie występy FREE!

Bartka Grzanka, gitarzysty i wokalisty Tosteera nikomu na MegaTotalu przedstawiać nie trzeba :) Towarzyszyć mu będą goście, którzy… ale to niespodzianka :)

Ahaja to skład, który w różnych konfiguracjach i pod różnymi nazwami działa od 1994 roku. Jako Roller Coaster zagrali w Jarocinie, pod szyldem Szychago Blus Bend zaprezentowali się na Rawie Blues, teraz, jako Ahaja grają mocnego thrasha i występowali u boku takich kapel jak Mech, Acid Drincers, Kat, Hunter, Carion i Ocean.

Zielone Żabki to grająca ska/punk kapela, która powstała w 1987 roku, rok później wygrała Jarocin, by po kolejnym roku, w wyniku nieporozumień rozwiązać się u szczytu popularności. Po latach zespół reaktywował się i gra nadal nic nie tracąc ze swej dawnej energii.

Cała Góra Barwinków określa swoją muzykę jako mieszankę ska, reggae i rocksteady z mocnymi wpływami punk rocka. Ich znakiem rozpoznawczym jest rozbudowana i wysunięta na pierwszy plan sekcja dęta. Zespół powstał w 2002 roku i ma na koncie trzy płyty oraz występy m.in. festiwalu w Ostródzie, Folk Fieście, Przystanku Woodstock i Open’erze.

Cykl koncertów w Stereo Krogs to impreza towarzysząca Międzynarodowemu Festiwalowi Producentów Muzycznych Soundedit 2011.

środa 26.10 / 19:00 / Bartek Grzanek + goście / wjazd FREE!
czwartek 27.10 / 21:00 / Ahaja / wjazd FREE!
piątek 28.10 / 21:00 / Zielone Żabki/ wjazd FREE!
sobota 29.10 / 21:00 / Cała Góra Barwinków/ wjazd FREE!
niedziela 30.10 / Rockowe Karaoke w klimacie dobrego rocka polskiego i zagranicznego