6 października ukaże się NEONOWA – płyta iNNych, która powstaje dzięki Fanom z megatotal.pl. Od zaprzyjaźnionych grafików zespół dostał kilka propozycji okładki płyty – możesz zobaczyć je poniżej.

.
Zanim jednak Artyści podejmą decyzję co do wyboru kierunku, w którym projekt pójdzie (bo to wstępne kroki są), chcieliby poznać Twoją o nich opinię: Niech ludziska się wypowiadają na temat każdego detalu, na podstawie tych sugestii zdecydujemy, nad którym projektem będziemy pracować dalej. Czekamy na pozytywy, ale i bardzo konstruktywne opinie ;)

Dla autorów najbardziej zaangażowanych i twórczych wypowiedzi zespół ma dwie torby z logo zespołu oraz dwa egzemplarze płyty “Chaorder”.
Swoje opinie i przemyślenia dopisz w komentarzach poniżej. Konkurs zamykamy 23 sierpnia. Zwycięzców wybierze zespół a my werdykt ogłosimy na łamach megaZinu :) Powodzenia!

Aby oceniającym niczego nie sugerować, nie podajemy nazwisk autorów – uczynimy to po zakończeniu konkursu :) Nazwisko autora projektu, na który zespół postawi, pojawi się rzecz jasna na okładce. Pozostałe propozycje zostaną wykorzystane przy promocji płyty.

Poniżej tekst utworu tytułowego – warto poszukać, na ile projekty są nim inspirowane :)

Neonowa

nie mów mi – Nie
niedobrze jest
nie w twojej głowie
anioł przysiadł
na dłonie pyłem opadł
papilarnych linii sieć
dotykiem nas schwyta
i patrzy jak…

rośnie, rośnie…
Pandory balon
w wesołym miasteczku
dzieciom da go klaun

nie mów mi – Tak
nie wszystko wiesz
nie w twojej głowie
wszechświat eksplodował
na dłonie pyłem opadł
papilarnych linii sieć
dotykiem nas schwyta
i cześć…

przed końcem zdążę
światłem pomalować twarz
przestanę rzucać cień
tak od niechcenia
neonowa śmierć

Tekst: Artur Szuba
Muzyka: Marek Pokorniecki, Artur Szuba, Tomasz Skrzypiec