Uwaga konkurs! Skomentuj odjazdowo projekt na MegaTotal.pl i wygraj superzestaw rzadkich i megaciekawych płyt: Skowyt, Mute, Rabastabarbar, NeLL i Instytut.

Jak wygrać? Po prostu – od teraz aż do niedzieli – 12 sierpnia, wesprzyj i jak najbardziej odjazdowo skomentuj dowolny projekt na MegaTotal.pl. Autorzy trzech najlepszych komentarzy dostaną zestaw następujących płyt:

1. Debiutancki album zespołu Rabastabarbar
2. Coraz głośniejszy krążek Skowytu “Achtung! Polen!” – (nie musisz go kraść! ;)
3. Debiut zespołu NeLL “White Noise Zone”
4. Wydana niedawno płyta Instytutu “Ludzie i miejsca”
5. Nieosiągalne na rynku wydawnictwo zespołu Mute “Bez końca”

Co będziemy oceniać? Twój komentarz przede wszystkim powinien przykuwać uwagę i zachęcać innych użytkowników do wspierania wybranego przez Ciebie projektu!

Po dodaniu komentarza zgłoś go do konkursu pisząc do nas na konkurs@megatotal.pl – wystarczy że podasz link do projektu, nick autora oraz datę i godzinę zamieszczenia wpisu. I to wystarczy. Wygrywają trzy najlepiej ocenione przez nas komentarze.

Ale to nie wszystko! Najciekawsze komentarze będziemy publikować na naszym Facebooku! Być może ich popularność pomoże nam podjąć decyzję? ;)

Pamiętaj, że Ty także możesz publikować swoje komentarze je na FB i w ten sposób dodatkowo pomagać wspieranej kapeli. Co więcej, możesz zlinkować ulubiony projekt i polecić go wraz z zamieszczonym wcześniej komentarzem na naszej tablicy – wystarczy polubić nasz Fanpage :)

I co… szable w dłoń! ;)