Po kilkumiesięcznej przerwie, na MegaTotal.pl wraca krzykpasek. A w zasadzie jego nowa, nieco zmieniona wersja. Można w nim pogadać, wkleić video, sprawdzić kto co ostatnio wspierał lub polubił. Tak jak poprzednio można też odfiltrować sobie niechciane rzeczy i np. czytać tylko posty. Mamy nadzieję, że polubicie go tak, jak wersję poprzednią :) Jest na tej stronie.

To jednak nie wszystko. Krzykpasek to tylko prosty mechanizm do szybkich rozmów. Pracujemy też nad kolejnymi narzędziami do komunikacji i publikowania różnych treści, informacji i opinii. Doskonale wiemy, jak potrzebne są takie funkcjonalności, dlatego staramy się przygotować je tak, by mogły jak najlepiej służyć twórcom do promocji ich twórczości.

Jest jednak jedno ale… Narzędzia komunikacyjne na pierwszej wersji MT były wykorzystywane w różny sposób. Często wręcz sprzeczny z ideą serwisu. Teraz chcemy tego uniknąć i wszystko, co naszym zdaniem szkodzi komukolwiek związanemu z MT, będzie usuwane.

Naszą wizję komunikacji pomiędzy użytkownikami MT wyłożyliśmy na tej stronie. W skrócie chcemy, by to, co jest tu publikowane, służyło twórcom w realizacji ich projektów i fanom w ich wspieraniu. Bo do tego służy ten serwis. Liczymy więc na konstruktywne opinie, porady i informacje.

Porządku na krzykpasku i nie tylko, pilnują załoganci a pomagają im niektórzy użytkownicy. Do uprawnień wszystkich moderatorów należy usuwanie pojedynczych wpisów oraz zakładanie delikwentom, których poniosą emocje, blokady na publikowanie jakichkolwiek tekstów. Ostateczną decyzję o utrzymaniu lub zdjęciu blokady podejmuje załoga. I aby rozwiać wszelkie wątpliwości – żaden z moderatorów nie jest związany z aktualnie opublikowanym projektem.

Mamy nadzieję, że nowy krzykpasek przyda się wszystkim i korzystanie z niego będzie odbywać się tylko z korzyścią dla wszystkich stron :)