Po zapoznaniu się z textami nadesłanymi na konkurs eventoid.pl, jury postanowiło przyznać główną nagrodę Phenkowi, który wnikliwie i dogłębnie przeanalizował DlaStudenta.pl. Grats!

konkurs_eventoid_end_page

Phenek otrzyma więc: pełny, obecny katalog płyt MegaTotal.pl czyli 28 płyt, t-shirt Megatotal.pl, zaproszenie na festiwal (podwójne na Soundedit w Łodzi w dniach 10-12.09.2010 lub pojedyncze na Panda Festival w Poznaniu w dniach 05-07.10.2010) oraz zaproszenie do betatestowania serwisu eventoid.pl. Phenek – daj znać czy wolisz Soundedit czy Pandę :)

Drugą nagrodę, czyli 20 wybranych przez siebie płyt z katalogu Megatotal.pl oraz zaproszenie na Soundedit lub Panda Festival (w zależności od tego, co wybierze Phenek) praz zaproszenie do betatestowania serwisu eventoid.pl otrzymuje El Santo. Niech Moc będzie z Tobą! Daj znać, jakie płyty wybierasz.

Trzecie miejsce na podium zajął Kondziu92. Do niego trafiają: 15 wybranych przezeń płyt z katalogu MegaTotal.pl i zaproszenie do betatestowania serwisu eventoid.pl. Kondziu92 – daj znać, które krążki chciałbyś dostać.

W związku z powyższym pierwszą nagrodę w głosowaniu otrzymuje Wiking (gratólójemy ;) a drugą Antifa (gratulujemy :). Jako że nikt więcej głosów nie otrzymał, Osa92 i Aboveground dostaną na pocieszenie po jednej wybranej płycie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Zaproszenia na eventoid.pl wyślemy dziś, resztę zaś w ciągu siedmiu dni. W sprawie wyboru zaproszeń (Phenek) i płyt (wszyscy pozostali) piszcie na info[at]megatotal.pl.