Kraków miastem: a) obwarzanków, b) gołębi, c) poezji śpiewanej? Cracow Electronic Boom to szansa, by dopisać kolejną opcję i pokazać, że nadaje tam również muzyka elektroniczna. W czwartek 15 stycznia 2015 w Pracowni Pod Baranami (Rynek Główny 27) udowadniać będą to By Proxy, Peter River i FORS. Start: godzina 20:00. Wejście 10/15 zł. Będzie mrocznie, tanecznie, hipnotycznie. MegaTotal.pl patronuje Boomowi :)

By Proxy

Duet założony na początku 2011 r. Jego podstawą jest elektronika – od techno do dubstepu, plus dodatki: alternatywa, rock czy nawet metal. Na koncie mają nagrody w T-Mobile Zrób Głośniej i Skoda Auto Muzyka, koncerty w całej Polsce oraz trzy wydawnictwa – dwie EP i najnowszy pełny album “Ecotone”, który z pewnością zrobi w branży sporo szumu.

Peter River

Grają indie/electronic. Świeży projekt na krakowskiej scenie prowadzony przez Piotra Ostróżkę (wokal/gitara) – znanego z duetu FRVB, współpracy z Matheo czy Rozbójnikiem Alibabą. Towarzyszą mu Ukasz Kastelik (bas/synth/chórki) i Dominika Wojtas (bębny/chórki).

FORS

Trio odnajdujące się pomiędzy jazzem, housem, broken beatem oraz techno. Zespół tworzą: Good Paul odpowiadający za produkcję i elektronikę, basista Grzegorz Sipora oraz klawiszowiec Piotr Bolanowski. Powiadają, że ich muzyka nie ma imienia. Ich muzyka posiada moc.