Jeden z najbardziej charyzmatycznych i tajemniczych wokalistów współczesnej sceny rockowej – Mark Lanegan, wraz z swoim zespołem wystąpi 6 listopada w wrocławskim klubie Firlej. MegaTotal.pl jest patronem koncertu :)

Artysta zaprezentuje materiał z swojej ostatniej płyty “Blues Funeral”, która została wydana po niemal ośmiu latach solowej przerwy. Album zdobył bardzo pozytywne recenzje krytyków muzycznych, którzy ostatnie dzieło artysty określili jako mroczną wycieczkę od bluesa przez rock aż po elektronikę.

Mark zebrał tu wszystko, czym bawił się w kultowych projektach: Screaming Trees, Mad Season, Queens of the Stone Age, Twilight Singers, The Gutter Twins i Soulsavers.

Przypominamy, że Mark Lanegan bierze udział w projekcie Maćka Werka Songs That Make Sense – również i Ty możesz przyczynić się do wydania tej płyty na winylu! Dziesięć osób, które okażą się najbardziej pomocne, dostanie zaproszenie na koncert z udziałem wszystkich artystów, oraz spotkanie z nimi – również z Markiem Laneganem :) Kliknij tutaj.

Tymczasem zapraszamy do Wrocławia.

MARK LANEGAN BAND

Gdzie: Firlej/Wrocław
Kiedy: 06.11 godz. 20:00
Bilety: 89/99 PLN do nabycia: Ebilet, Ticketpro.pl, kolekcjonerskie: pwevents.pl, ROCKY Stoisko Muzyczne (Wrocław, Rynek, D.H. Feniks, IV piętro – prawa strona)

Organizator: Go ahead oraz PW Events