Rusza pierwsza poważna trasa, na której promować się będą megatotalne bandy. MegaRockTour 2010 to objazdowe show, które zorganizowali: Syndrom Kreta (płyta na koncie), Zbieg Okoliczności (premiera w najbliższy piątek) i 6Trainers (premiera niebawem).

megarocktour_page

Trasa wiedzie przez następujące miasta: Warka, Grójec, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Cieszyn, Bielsko-Biała, Siedlce, ponownie Warszawa i Mikołów. Być może również inne miasta znajdą się na drodze 6 Zbiegów Kreta czy też Syndromu 6 Okoliczności – rozmowy trwają a o szczegółach będziemy informować.

MegaRockTour 2010 będzie promować następujące wydawnictwa: PIERWSZE OBJAWY Syndromu Kreta, PIERWSZE WYJŚCIE Z BOKU Zbiegu Okoliczności i OPTYMISTA 6Trainers. Prosimy o ostrożność mieszkańców okolic znajdujących się na trasie MRT a położonych w dolinach – energia wyzwalana podczas koncertów tych trzech kapel może wywołać gwałtowne, niekontrolowane roztopy.

Jeśli podczas tych koncertów zrobicie jakieś fajne foty lub filmy, przyślijcie na ten adres z dopiskiem MegaRockTour – wrzucimy je do naszego flickra i youtuba i dołączymy do tej strony. Może przekonają kogoś, by wybrać się na któryś z etapów MegaRockTour.

Terminarz:

6 lutego – Warka, pub Młyn, ul. Krótka 1, start 20:00
7 lutego – Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury, ul. Piłsudskiego 3, start 18:00
20 lutego – Mińsk Mazowiecki, Mjuzik Pub, start 19:00
21 lutego – Warszawa, Klub Neo, ul. Merliniego 4, start 19:00, wjazd 10 PLN
27 lutego – Cieszyn, Piwnica Teatralna, ul. Śrutarska 39, start 18:00 (Chemical Garage zamiast Syndromu Kreta)
28 lutego – Bielsko-Biała, klub Stolarnia, ul. Broniewskiego 9, start 18:00 (Chemical Garage zamiast Syndromu Kreta)
6 marca – Siedlce, klub PeHa, ul. 3-go Maja 49, start 19:00
7 marca – Warszawa, Hydrozagadka, start 19:00
21 marca – Mikołów, Fraktal, start 18:00

Oraz oczywiście w naszym googlowym rozkładzie jazdy.