W najbliższą sobotę, 20 marca w szczecińskim klubie Kontrasty trzy megatotalne kapele odprawią rytuał wypędzenia zimy. Oqrde, No Future i iNNi wygenerują wspólnie dawkę energii, która zakończy ten zimny i mroczny okres w dziejach świata :)

koniec_zimy_page

Trzy odległe stylistycznie, ale zjednoczone za sprawą portalu społecznościowego MegaTotal.pl kapele, zagrają na pierwszej z planowanego cyklu imprez, zbliżających do siebie Fanów i Artystów w realu.  Wydarzenie to będzie wyjątkowe z kilku powodów:

1. stoi za nim Społeczny Komitet Organizacyjny złożony z członków społeczności MT:
Krzysiek Oqrde – idea, organizacja, ustalanie warunków, organizacja nagrań i warunków technicznych, promocja (“garsteczka ludzi wystarczy żeby zorganizować imprezę” :)
iNNy Asz – idea, promocja i organizacja
iNNa Kaszuba – promocja oraz prowadzenie koncertu
Aligator44 Incogutoz – dwa plakaty

2. Wydarzenie będzie rejestrowane, a po koncercie wszyscy, którzy zostawią swoje adresy mailowe, otrzymają link do ściągnięcia trzech utworów każdej kapeli w formacie mp3.

3. Będzie to jedna z pierwszych zapowiedzi intensywnej obecności MT na scenach w tym roku :)

Gdzie: Klub Kontrasty, ul. Wawrzyniaka 7a w Szczecinie
Kiedy: w sobotę 20 marca 2010, 18:00
Po ile: 5 PLN

Mówi Krzysiek Oqrde:

Planujemy, że będzie to cykliczna, najlepiej kwartalna impreza dla zespołów i fanów związanych z MT. Chcemy, żeby w zestawie zawsze znalazły się kapele, które: mają już płytę, uzbierały fundusze na płytę i zbierają fundusze na płytę. Imprezy mają jednoczyć społeczność MT: Artystów i Fanów. Spotkanie w realu zawsze jest cenne, bo a nuż może się okazać, że kapela, która ma kiepskie nagrania, na żywo gra zdecydowanie lepiej. Część publiczności, która nie zna MT, będzie mogła dowiedzieć się, jak pomóc swoim ulubionym kapelom w zbieraniu funduszy na ich upragnioną płytę. Impreza ma mieć nie tylko profil rockowy – na pewno będzie tu miejsce na gatunki ciężkie i lekkie. Nie zapomnimy o soul, funky, reggae, elektronice, dance czy rapie.
Pomysł na MegaTotalny Koniec Zimy pojawił się w momencie, kiedy ustalaliśmy z Aszem czy Szczecin i Choszczno leżą na morzem (buhahahaha). I wtedy w mojej ogłowie zapaliła się iskierka. Rzuciłem hasło i Asz od razu odpowiedział TAK!. I pomimo małej ilości czasu wzięliśmy się do organizacji. Z dnia na dzień zaczęły pojawiać się nowe pomysły i krok po kroku całość zaczęła przybierać kształt, który objawi się w sobotę :)