Oto dwie utalentowane Artystki – Mela Koteluk i Yanina. Obie idą jak burza i coraz bardziej przybliżają się do celu – osiągnięcia megatotala! Zapraszamy do błyskawicznego konkursu, w którym można wygrać doładowania i płyty obu Artystek (kiedy już się ukażą :)

Co trzeba zrobić? Wystarczy podać, która z nich osiągnie cel jako pierwsza i dokładnie kiedy to się stanie (data, godzina).

Mamy trzy nagrody dla trzech osób, które po pierwsze, poprawnie wskażą zwyciężczynię wyścigu, a po drugie będą najbliżej dokładnego terminu osiągnięcia przez nią megatotala.

Nagrody:

Pierwsze miejsce: Płyty Meli i Yaniny (po ich wydaniu) oraz doładowanie konta na MT w wysokości 5000 gr i dowolna płyta z obecnego katalogu MT zaraz po zakończeniu konkursu.

Drugie miejsce: Płyty Meli i Yaniny (po ich wydaniu) oraz doładowanie konta na MT w wysokości 3000 gr zaraz po zakończeniu konkursu.

Trzecie miejsce:  Płyty Meli i Yaniny (po ich wydaniu) oraz doładowanie konta na MT w wysokości 1000 gr zaraz po zakończeniu konkursu.

ZASADY

Konkurs trwa do momentu w którym jeden z dwóch albumów (Yaniny lub Meli) zbliży się na odległość mniejszą niż 30 000 megagroszy do ustalonej kwoty MegaTotal! Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę!

Zgłoszenia w postaci: Nazwa Artystki / YYYY:MM:DD hh:mm prosimy dopisywać w komentarzu do niniejszego artykułu.

Przy publikowaniu komentarza należy podać prawidłowy adres e-mail. Jeśli któraś ze zwycięskich odpowiedzi nie będzie zawierać poprawnego adresu e-mail, pod uwagę zostanie wzięta następna.

Do zwycięzców odezwiemy się pisemnie na adresy e-mail podane w zgłoszeniu. Jeśli w ciągu 24 godzin od kogoś nie otrzymamy odpowiedzi, pod uwagę wzięta zostanie następna odpowiedź.

Żadne reklamacje dotyczące zamieszczania adresów e-mail przy publikacji komentarzy nie będą rozpatrywane.

Do wysłania zgłoszenia nie jest wymagane posiadanie konta na MegaTotal.pl. Konto jest wymagane do odbioru nagrody w postacii doładowania konta.