Mela Koteluk była muzycznym objawieniem 2012 roku i od tej pory nieustannie przyciąga uwagę fanów wartościowej muzyki z pogranicza alternatywy i popu. Wokalistka ruszyła właśnie w trasę koncertową zapowiadającą nowy album. Mamy konkursowe zaproszenia na koncert 7.12 w gdańskim Parlamencie!

Jej debiutancka płyta “Spadochron” była świeżym objawieniem na dość zachowawczym rynku muzycznym w Polsce. Mela oczarowała swoim głosem, charakterystycznymi interpretacjami oraz oryginalnymi, pobudzającymi wyobraźnię tekstami. Temu wszystkiemu towarzyszyła nieszablonowo zaaranżowana muzyka, dając wokalistce faktyczny spadochron ochraniający przed łatwym stylistycznym zaszufladkowaniem. Zalicza się ona bowiem do tej nielicznej grupy artystek, których głos natychmiast rozpoznać można już po pierwszych wyśpiewanych nutach.

W kwietniu tego roku artystka otrzymała Fryderyki 2013 w kategoriach Artystka roku oraz Debiut roku. W czerwcu zaś ukazał się singiel „Wielkie nieba / to trop” będący zapowiedzią drugiego albumu nad którym Mela Koteluk aktualnie pracuje wraz z towarzyszącym jej zespołem muzyków. Utwory ze “Spadochronu” oraz z wydanego niedawno singla można będzie usłyszeć na żywo podczas trwającej właśnie trasy koncertowej w siedmiu miastach Polski.

KONKURS!

Wspólnie z organizatorem koncertu w Gdańsku, agencją PW Events oferujemy trzy pojedyncze zaproszenia na koncert 7 grudnia w klubie Parlament! Jeśli napiszesz pod adres konkurs@megatotal.pl i wymienisz jak najwięcej scenicznych i studyjnych duetów, w których Mela Koteluk brała udział zaproszenie będzie Twoje! Pamiętaj by zrobić to najpóźniej do niedzieli, 1 grudnia! Pamiętaj też o posiadaniu konta na MegaTotal.pl i polubieniu naszego Facebooka :)

Szczegóły koncertu:
07.12.2013, Parlament / Gdańsk
start: 20:00
bilety: 44/49 zł
do nabycia: Ticketpro.pl. Ebilet.pl, kolekcjonerskie: Lotto (CH Manhattan/Gdańsk), Sklep Puls (Gdynia), Parlament oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Wydarzenie na Facebooku
Strona organizatora