Michał Urbaniak, światowej sławy jazzman, szykuje nową płytę, na której razem z nim wystąpią laureaci cyklu warsztatów Urbanator Days, a sfinansuje ją społeczność MegaTotal.pl! W projekcie biorą również udział członkowie zespołu Urbanator oraz znakomici goście, m.in. łódzki raper O.S.T.R. – Adam Ostrowski.

Michał Urbaniak: Crowdfunding całkowicie odmienił oblicze self-publishingu i otworzył drogę wielu ciekawym projektom, które nie mogłyby zaistnieć bez wsparcia Fanów. Już od kilku lat, w ramach Urbanator Days, wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami, staramy się edukować młodych artystów. Nie moglibyśmy tego robić bez wsparcia partnerów oraz sponsorów.

Podobnie jest w przypadku wydania płyty, na której oprócz mnie oraz zaproszonych gości wystąpią laureaci Urbanator Days. Mam nadzieję, że zebrane przez nas fundusze przyczynią się nie tylko do popularyzacji muzyków, których poznałem na warsztatach, ale również wyznaczą nowy kierunek rozwoju branży muzycznej.

Jako muzyk z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, zdaję sobie sprawę z tego, jak trudne są początki na rynku muzycznym i jak dużo pracy należy włożyć w to, aby na nim zaistnieć. Chciałbym nagrodzić utalentowanych ludzi, którzy niezależnie od wykształcenia i stopnia zaawansowania muzycznego zdobyli się na odwagę, czynnie brali udział w warsztatach oraz koncertach organizowanych w ramach Urbanator Days.

Z tego powodu postanowiłem wraz z muzykami zespołu Urbanator, O.S.T.R oraz kilkoma przyjaciółmi zaprosić ich do wspólnego grania, którego ukoronowaniem będzie wydanie płyty.

Duża część pracy została już wykonana i udało nam się skompletować część materiału. Sporo pracy jeszcze przed nami, dlatego też liczę na to, że dzięki Wam uda nam się sfinalizować projekt na płytach CD, płytach winylowych oraz pen drive’ach.

Osoby, które pomogą zrealizować nowy projekt Michała Urbaniaka, mogą liczyć na oryginalne nagrody, m.in. książki i płyty z jego autografem a także kolację z Mistrzem.

Więcej szczegółów na stronie projektu www.megatotal.pl/urbanator