Po raz pierwszy w Polsce zespół rockowy zagra dwa razy na żywo w systemie Silent Disco na lodowisku. Każdy kto w piątek, 7 lutego przyjdzie do łódzkiej Bombonierki pojeździć na łyżwach, będzie mieć możliwość wypożyczenia słuchawek i posłuchania koncertu Sjón! Dodatkowo w słuchawkach do wyboru będą dwa kanały: playlista MegaTotal.pl oraz DJ’ski set od Silent Disco!

Wydarzenie wspólnie z MegaTotal.pl zorganizuje Miejski Ośrodek Sportu i Turystyki w Łodzi, którego jednym z obiektów jest lodowisko Bombonierka. Już teraz zapraszamy do dołączenia na Facebooku. Oto jak Sjón oraz jego fani zapraszają na te koncerty:

Czym jest Silent Disco? To grupa akustyków, muzyków i DJ-ów z Poznania, oferująca najwyższej jakości usługę oraz najlepszy sprzęt do obsługi takiej imprezy! Izabela Kajkowska i Adam Brzozowski zaczęli takie imprezy jako pierwsi w Polsce.

Podczas cichej imprezy system nagłośnieniowy na festiwalach i w klubach jest niepotrzebny! Każdy uczestnik dostaje parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym można słuchać muzyki jednocześnie na trzech osobnych kanałach. Może być to set DJ’ski, playlista lub muzyka na żywo – zależy na co się ma w danej chwili ochotę.

Silent Disco może być zorganizowane w każdym miejscu: w pubach, klubach, na festiwalach, na stadionach, w halach, teatrach, itd. Uczestnicy nie mający słuchawek nie słyszą muzyki, co powoduje że impreza jest minimalnym obciążeniem dla znajdujących się w okolicy sąsiadów i instytucji.

MegaTotal.pl nawiązał współpracę z Silent Disco podczas ubiegłorocznych targów Co Jest Grane, gdzie wspólnie z Bajkonurem zorganizowaliśmy ciche koncerty Revlovers, Soni Miki I Izy Lach.

Zespół Sjón, który niedawno zadebiutował EP-ką NOJS, wydaną dzięki fanom MegaTotal.pl na pięknym białym winylu zagra dwa godzinne koncerty. I oczywiście będą go słyszeć tylko ci fani, którzy oprócz łyżew założą słuchawki :) Płytę będzie można kupić na miejscu, a zespół zagra m.in. dwa utwory na niej zawarte – Forest oraz 1000miless. Oto interesujący remiks jednego z nich, wykonany przez Kamila NuBot Łazikowskiego (C.K.O.D.). Na rozświetlonym lodowisku i w wykonaniu zespołu utwór z pewnością zabrzmi równie ciekawie, choć nieco mniej mrocznie:

UWAGA KONKURS!
Jeśli przyjdziesz 7. lutego do Bombonierki i wypożyczysz słuchawki Silent Disco masz szansę wygrać biały winyl Sjón! Po każdym z dwóch koncertów osoba z wylosowanym numerem słuchawek usłyszy proste pytanie i jeśli na nie odpowie otrzyma nowiutki i bielutki EP NOJS. Dodatkowo cztery osoby w ten sam sposób będą mogły wygrać inne płyty cd wydane przez MegaTotal.pl :) I jeszcze jedno – nie warto się spóźnić! Z racji godzin obowiązywania piątkowych ślizgawek (18.00 i 19.30) na pewno nie dojdzie do żadnej “obsuwy czasowej”.
Szczegóły wydarzenia:

Miejsce: Lodowisko Bombonierka

MOSiR, ul Stefanowskiego 28, 90-537 Łódź

Data: piątek 7.02.2014 r.

godz 18.00 (koncert pierwszy)
godz 19.30 (koncert drugi)

Bilety:

Wstęp na lodowisko: normalny 9 zł, ulgowy 7 zł (uwaga! bilety za wstęp na jeden koncert)
Wypożyczenie słuchawek do Silent Disco: 10 zł
Wypożyczenie łyżew (opcja): 5 zł

Strona wydarzenia na Facebooku: