Po czasie tak długim, że nikt już nie wie jak bardzo, światło dzienne ujrzał dziś trzeci w kolejności wydania ale drugi w katalogu singiel megatotal.pl. SPACER NIESAMOTNY Rabastabarbaru to najdłużej wyczekiwana premiera, ale zapewniamy, że warto było czekać.

Na singiel składają się: utwór tytułowy i dwa jego remixy: 4thKnox i apieceofbart. SPACER NIESAMOTNY to soczysty kawałek cytrynki do poskakania i do posłuchania. Cytrynki nie tylko dlatego, że okładka generalnie żółta. Choć rytm skoczny a trąbka rżnie równo do tańca to tekst już nie do końca jest tak optymistyczny. Słodycz dźwięku i radość z podskoków zakłócana jest cierpkim słowem poety.
Dla tych, którzy wolą bardziej wprost, przeznaczony jest 4thKnox RMX. Wolniejszy, spokojniejszy, przy nim można już zacząć myśleć o mocniejszym chwycie czy nawet wejściu w bezpośredni kontakt podczas tańca. A potem udać się na spacer niesamotny.
No i został jeszcze apieceofbart RMX. To coś dla tych, którzy preferują inaczej, nie do końca wprost, z klimatem i cytatem. Kto wie, czy nie najciekawsza pozycja na krążku :)

Gdzie tego posłuchać? W całości na płycie :)
A gdzie ją kupić? A tu :)
A gdzie posłuchać fragmentów? Tutaj.
A można gdzieś dowiedzieć się co na ten temat myśli zespół? No pewnie. Tutaj jest wywiad z tej okazji przeprowadzony.
Jeszcze jakieś pytania? :)

Rabastabarbar – Spacer niesamotny. Kup tę płytę w MegaTunes!