Nareszcie możemy wypuścić z rąk fioletowe pudełka z katastrofą w środku. Po prawie czternastu miesiącach oczekiwania nadeszła Katastrofa w nadfiolecie. Panie, Panowie, oto drugi megatotalowy singiel NeLL.

nell2_page

Płyta zawiera cztery utwory dźwiękowe: tytułową Katastrofę w nadfiolecie, jej remix, kolejny remiks innego utworu – Ultraviolet_Ultrasound oraz Strange Taste, czyli kawałek, który zbierał środki na MT. Do tego zestawu audio mamy jeszcze smaczek audiowizualny – zrealizowany przez Przedmarańczę videoclip do utworu Wright.
Muzyka na nowej płycie to NeLL, do jakiego zdążyliśmy się już przyzwyczaić – chwytliwe melodie, doskonale zagrane i zaśpiewane z rockowym pazurem. Tym razem jednak uwagę zwraca jednak również dźwięk. Zespół strasznie długo męczył ekipę Studia TONN (czasem wbrew ich woli :), by uzyskać, stare, analogowe, brudne brzmienie. I ma to swój klimat. Aby się o nim przekonać w małej dawce, wystarczy wejść na prezentację płyty TUTAJ i obejrzeć clip do Wrighta. Smakowity acz bolesny ;)
A jeśli komuś jeszcze będzie mało, to niech się szykuje na premierę debiutanckiego longa NeLL White Noise Zone, który niebawem ukaże się nakładem Radiowej Agencji Fonograficznej pod patronatem MegaTotal.pl :)

NeLL – Katastrofa w nadfiolecie. Kup tę płytę w MegaTunes!