Już w najbliższą sobotę premiera płyty Habibi i koncert promujący ten krążek. Bilety nadal są do nabycia, ale można też je wygrać :)

samokhin_konkurs_page

Mamy ich 15. Każde jednoosobowe. Jak je dostać? Ano wystarczy podać, dla organizacji mafijnych w jakich krajach grał Samokhin Band :) Serio. Wystarczy podać trzy. Odpowiedź jest w MegaZinie. Kto pierwszy ten lepszy. Czekamy na maile pod adresem info[at]megatotal.pl. W temacie piszcie konkurs HABIBI. Zwycięzcy odbiorą zaproszenia przed koncertem. Czyli w sobotę przed godziną 20:00 w klubie Wytwórnia przy Łąkowej 29.

Z innej beczki. Samokhin Band nie ustaje w prowadzeniu intensywnej kampanii medialnej. Dziś między zespół widziano na pierwszej stronie ECHA MIASTA. (po kliknięciu obrazka pojawi się większy do poczytania)

samokhin_echomiasta_page

Samokhin Band, w nieco okrojonym składzie ale za to z Marianem Trubadurem Lichtmanem, który śpiewa w jednym z utworów na płycie, pojawił się też dziś w programie Dobry Wieczór w łódzkim paśmie TVP Info. Po kliknięciu w obrazek otworzy się strona na TVP z plikiem video (raczej małym)

samokhin_tvp3_page