Historia powstania tej płyty potoczyła się jak bajka na jawie. Oto młody, nikomu nie znany chłopak ze średniej wielkości miasta ma wielką pasję. Lubi komponować i śpiewać piosenki. Znajduje miejsce w sieci (MegaTotal.pl) gdzie może swoją muzyką podzielić się z innymi. Nie tylko podzielić.

Może też otrzymać od nich konkretne wsparcie, które pozwala mu przyzwoicie wyprodukować i wydać swą debiutancką płytę. Pozwala także zaistnieć na rynku muzycznym, nawet jeśli nie znanych listach przebojów, to w sposób umożliwiający profesjonalną prezentację swego talentu nieograniczonej publiczności. Koniec historii? A może dopiero początek?

Utwory na płycie Patryka to proste i łatwo wpadające w ucho piosenki, które z pewnością mogą zainteresować sporą rzeszę jego rówieśników (z dużą przewagą rówieśniczek). Patryk ma prezencję, ma także dar komponowania dobrych melodii a w dodatku pisze swoje teksty. Przyszłość przed nim.

Z pewnością jego twórczość będzie ewoluowała i ma szansę wydać jeszcze dziesiątki płyt z zupełnie innym, być może dojrzalszym materiałem. Na razie o to nie zabiega i świadomie proponuje rzeczy proste i sprawdzone. Oby mu się udało. Jeśli tak będzie, to niniejsza płyta, wydana w dość ograniczonym nakładzie stanie się białym krukiem. Dlatego kupcie ją i posłuchajcie Patryka :)

Płytę Droga snów można nabyć za megagrosze w bazarze i za złotówki w MegaTunes.

Zobacz stronę artysty

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl

1. angin70
2. muchaphu
3. aksa73
4. zobacztalent
5. soul
6. nexia165
7. wspione
8. labela
9. patryk_kwiatkowski92
10. daria92

oraz 129 innych.

Na płycie wystąpili:

Patryk Kwiatkowski – wokal, muzyka, teksty
Roman Jońca – realizacja nagrań, muzyka
Michał Łyp – realizacja nagrań
Basia Janyga – gościnnie chórki

Utwory na płycie

1. Droga snów
2. Aniołem być
3. O Tobie
4. Moim słońcem