Płyta zespołu Waveless to bardzo dobra propozycja na sylwestra i karnawał. Dostajemy bowiem bardzo dobrze wyprodukowane utwory w stylistyce dance-pop, które mogą wpaść w ucho już przy pierwszym przesłuchaniu. O potencjalnej przebojowości tych nagrań decydują nie tylko chwytliwe linie wokalne, ale i aranżacje sięgające często po rockowe instrumentarium w postaci partii gitarowych.

We współczesne brzmienie produkcji umiejętnie wplecione są odniesienia do muzyki lat 80′, okresu intensywnego rozwoju i dominacji muzyki elektronicznej, w tym tanecznej. Mimo tych nawiązań całość brzmi nowocześnie i dynamicznie.

Utwory Waveless mimo iż świetnie nadają się do tańca nie są jednostajne w swej dynamice i serwowaniu muzycznego napięcia. Spokojniejsze, bardziej nastrojowe momenty niezauważalnie przechodzą w energetyczne eksplozje tanecznych rytmów. Na płycie znajdują się co prawda tylko trzy utwory, niemniej jednak zapętlone z pewnością wytrzymają próbę, pozwalając na dłużej rozwinąć skrzydła na parkiecie.

Płytę Daydreamin’ można nabyć za megagrosze w bazarze i za złotówki w MegaTunes.

Zobacz stronę zespołu

Płytę sfinansowali Fani z serwisu MegaTotal.pl

1. allchemik
2. allant
3. ferric3racer
4. danishbeliever
5. wspione
6. profelnet.com
7. basiab
8. gacekk
9. kuzyn
10. szejk02

oraz 131 innych.

Płytę nagrał zespół w składzie:

Adam Zajdel – muzyka, aranżacje
Magda Gaj-Nowicka – wokal
Przemysław Pilaszek – teksty

Utwory na płycie

1. Forgive Me Please
2. Just Do It
3. Butterfly